Maryah.C
Поени од реакции
710

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Not bad, за разлика од мене што сеуште сум со мојот 5mp к850i телефон. :)
  Без фотошоп сликите се крш.

  wwww.donjas.deviantart.com

  можеш да погледнеш ако сакаш. :)
  Хах, па на последњу песму на Паркети стоеше туја негде и после си отиде... Ти беше нели? С’с још едно девојче.
  ама си ме видела сепак на свирката!!!па,останавме малце пред клубот некои 10тина минути и си отидовме..а за следен пат,веројатно на кингдом,на 20ти ќе доаѓаме.
  ете,јас бев тој.ти си ме видела и пак не си се поздрави,како што треба да направиш.јас да те видев,ќе го направев тоа,ама ти?!=(
  P
  :) Епа сакам гу.
  Ај кратко инфо ако може..што се дешава? :)
  P
  Де си је нашла Спутник љубов? :)
  P
  Њаааа..:vozbud: Мило ми беше бе.. Нате ми кажа дек се много радуеш. Тој ми е још помило. ;)
  Бтњ,изволте и другпут. :back:
  Па некако како неколко слични да сте ми у целу генерацију... :pos2:
  А куде главан улаз те виде едн пут с’г се сети... :D
  Бш седмица некако најнепознати су ми. :)
  Иначе ја сам у шестку.
  Пуно пута сам те видуваја, најчесто пред „Херби“. :) :) :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom