Goran_Makedon
Поени од реакции
74

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Секако дека е во ред да ти потенцирам. На оф-топикот мислењето во темата „идеи за Македонија“, во кој правиш анализа на брзината на отварање на Кајгана, (не)капацитетот на твојот персонален компјутер да прикаже обична флеш анимација и вкусот на парите.
    Здраво другар. Гледам многу се залагаш со ова гласањето. Ако сакаш контактирај ме на скајп Eddie_rebel_84 ќе те поврзам со македонските кликачи - мапери. заедно е поинтересно. Поздрав
    Горан, да не пишувам офтопик на темата кај што праша за песната на Тоше, да точно е.Препеана е песната "Ледена".На грчки се вика "Христугена" и е препеана од Деспина Ванди.
    Другар далеку сме ние од многу работи во социјална сфера...сеуште немаме разбрано сто може и неможе ....како последно сега почнаа да ни ги кршат основните човечки права во Македонија право на избор...што понатаму?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom