RED PASSION
Поени од реакции
13

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Лелел те читав на Дримбој темата.
  Ѕирни го ФИЧО тогаш, патриот, ем од Ајродром, ем ја има највисоката цел - да стане економиста. ПОЗЗЗ
  У право си :) Сега видов историјат на разговор. Ова е втор шмек. Не е битно кој по ред....битно е како ти се осеќаш :)
  Добронамерно и беше даден советот :smir:
  Можеш да бидеш поинаква со уникатни пстови,ти посакувам пријатен престој на кајгана.
  Тие опции се ставени за потенцирање на збор,реченица,слог,буква и слично.
  Исто не се толерира и пишување во голем фонт од нормалниот кој сите го користиме.Ако приметиш дека некој друг пишува во боја,слободно извести ме,јас не сум видела а има преку 2000 членови.
  Те замолувам уште еднаш,држи се до црната боја.
  Гледам дека омилена боја ти е црвената,но би те замолила да се држиш до црната кога постираш :smir:
  Што би се случило доколку сите одберат своја боја,кајгана=циркус.
  Се надевам ќе допрам до разбирање.
  Уфф... еден талент шо да ти кажам :icon_lol:
  Него разликата од Google до факс е што на факс се имаш сервирано само ти треба желба да го научиш, а на Google ќе се дупнеш од барање дур го најдеш тоа шо ти треба и уште толку време ќе изгубиш да го сватиш тоа што си го нашла :\
  Ќе ја биде, немаш гајле :)
  Него да не досаѓам јас... ако некад треба хелп за нешто пуцај па... ќе бараме чаре :)
  Ќе помагаме што можеме :)
  А за уметноста... штознам, не сум баш, ама чепкам и од тоа по малце :)
  Иначе ако не е тајна... ти сеа си прва факс за програмирање или... ?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom