Kloshar
Поени од реакции
8

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Е така е брат. Само што некои не ја имаат согледано реално ситуацијата, и си живеат во некој паранормален свет, и си мислат дека е така како што си за мислиле. А ни Р од реалноста не знаат, и ми кажуваат овдека. Јас не зборувам колективно, дека СИТЕ албанци во Стругава, или во некој друг град се лоши, ама покрај тие лошите кои го имаат главниот збор, т.е. се влијателни и добрите стануваат лоши, и пак доаѓа да зборуваме во глобала.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom