Goran_Makedon
Поени од реакции
74

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • -Женава мора да е тесно поврзана со нашата влада штом вака размислува, што сега решила да не антиквизира таман кога решивме да влеземе во ЕУ , ни ја расипува перспективата! :pos2:

  :pos2: :pos2: :pos2: Ахахаахахахха како си ме насмеал со ова хахахахахахаха секоја чест хахахаха

  Стварно, срам да е, како не и е срам, линч, да се прогласи за персона нон грата во Македонија. :pos2: pos2: :pos2: :pos2:

  Браво!
  навистина се роди
  за многу години да ни се празниците и здрави живи да сме име :)
  :)
  Нема проблем, Горане. Секогаш расположена да давам негативни поени кај оние што се ѓибаат на лош начин.
  Јас сум Македонка и многу си ја сакам Македонија, ама тоа нема во ниеден случај да ме натера да не си го кажам тоа што го имам за некои Македончишта по форуми и нефоруми, кои зад Македонштината ја кријат неоснованата омраза кон другите народи. Никој не може да ме разубеди дека оние кои отвараат по 30 теми неделно за „Лошотилукот на Бугарите“, тоа го прават поради чист впечаток и желба да споделат информација.
  И ако по тоа заклучи дека некој ми дава плата - жити се кажи ми кој е тој што би ме платил за ова, нема зијан од плус примања:)
  Zdravo! Ne znam za koi temi zboruvash, bidi pokonkreten da mozham da proveram za shto se raboti. Jas moram da go chistam forumot Istorija, a posebno Svet, bidejki se otvaraat temi celo vreme. Zatoa nemoj da se lutish, nekogash moram taka, no ne znam koi temi se raboti. Izvini, vremeto mi e knap moram da odam -- i pishi na lichni vo idnina.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom