Goran_Makedon
Поени од реакции
74

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Христос Возкресе! Здраве,срекja и повеке усмивки!
  H
  Јас сум супер. Денес е Прочка и Св. Трифун па коваме планови со моите за вечер :pos: :pos: :pos: :pos:
  Ти праша jaс ти отговорих,некоj го изтри от темата, држам да бидам коректен и затова ти отговорих.
  Прочитаj извештаja на ЕУ.Там пишува да се тамали jaзика на омраза,там пише да се премавнат текстовите во учебниците ви,кои навредуват и создават негативни односи, ЕУ препорачува чествуването на обштите празници заедно и уште много работи.
  Просто прочитаj извештаja... и ке разбереш.
  S
  Супер! Вчера почнав со предавања, па немам веќе толку многу време за кајгана :)
  S
  Ради ова што немаше кајгана неколку дена, избришани се мислењата, пораките и пријателите од последните неколку дена.

  Не е ништо лично, не се секирај :)

  И како си?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom