gooner4life
Поени од реакции
1.567

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Mozebi nevikam ne. Ali i toa se desava. Sepak me nervira sto za sekoj kiks odma ovoj e kriv onoj e kriv, vaka trebalo onaka trebalo. Olku pari tolku pari. Pa posle dobra pobeda najdobri sme. Jebiga aj barem neka se istresat sega na partizan i ke vidis komentari najjaki sme :D Pozdrav
  Тоа сега ќе испадне како премија..не верувам веќе....треба Дони во Фулам па Шварцер кај нас,или пак Лорис,ама слабо се збори за него..Тешко,ептен тешко
  Казнени Поени, не беше репутација.. Неколку пати сум добил Казнени поени, за постирање варез но истечени ми се сите уште од дамна... Абе све све ама ко ке почнет да серет за Тони, Струја, Блажеј, е тогаш експлодирам.
  Па да, само незнам дали на модераторот му текна дека и Ронин е член, но без разлика, него не му е гајле дали ке добие казна, тој е на форумов само за да сере и провоцира. Не е битно и мене ништо не ми се деси со казната :)
  Навредив челен.. Тој DJ 93 поточно, што вечеше дека Ронин бил дебела свиња.. И јас му напишав дек никој не е совршен и да не гнетит многу лајна. И зато
  И мене ми се допаѓа тоа што тебе ти се допаѓа мислењето :)... За истиот пост добив казна од модератор xD...
  Те аднав на МСН брат, денес нема да можам да седам на PC утре ке ми го пратиш албумот.. фала.
  Зависи за кој албм ако е за новиот ок, дека стариот му го имама.
  ништо слабо нема никаква желба кај играчите мора нешто да се промени летово,управа,играчи,тренинг центар,медицински тим,чистачи буквално се за да мрдне малку работава ако дојде рафа ќе има 80 м за трошење ваљда ќе ја опраат некако
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom