Goddess of Chaos
Поени од реакции
228

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Аватарот е совршен :) Не се осудувај да го смениш :) незнам..може свучи фрики, ама, би можел саат време да го гледам и да му се восхитувам <3
  P
  Најмила..среќен и од мене.
  Жива,здрава..со хармонија на блажена.
  Создавај безмилосно.
  Бацувам.
  Што ма роденден.

  Ела си ваму. :back: Најсреќен нека ми ти е, се` најубаво, и само убави нешта да ти се случуваат. :)

  :back::back::back::back::back:
  Епа среќен роденден ко така Марче, голема да растиш и уште ногу успеси во животот. Cheers!
  Ej :( Се намачив да го најдам спотот на снуп дог, Drop it like it's hot...на спотот дува многу, многy смекси! Ако успееш да го најдеш, запази го делот, кога пушта дим од уста, и димот го влече низ нос пак..онака споро..уф :) Едноставно ти завидувам на аватаров :) Ако успееш тоа да го напраиш, ти препорачувам да направиш фотка у ист стил :)

  Позз :)
  Девојко мила, не стигнав да ти честитам за твоето првенче (претпоставувам), а патем и да прашам- Како помина промоцијата? :)))
  Поздрав
  Баш ми е мило за тебе... Честитки и да ти се множат, па и некое романче да читнеме, кога доаѓаш во Скопје чувај еден потпишан примерок за мене. :)

  А името на промоторката не ми е познато, професорка е нешто таа кај нас или?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom