Erich Zann
Поени од реакции
31.817

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • M
    Во срце ме погоди за муабетот за Пилева. Ретко одвратно створење.
    Erich Zann
    Erich Zann
    Барем да знај да пеј :) То е то, не ми смета толку таа колку што ми смета недостатокот за добра свирка како некогаш.
    M
    Moon Child
    Ние во Велес го имаме само Ноктурно. Се пушта срање Антена 5 музика, и внатре собира 5 души. Буквално ништо друго нема. Порано дрнкаа едни тезгаши, едниот те ист репертоар со години, да ти се присере...
    Erich Zann
    Erich Zann
    To e то.....веројатно секаде преовладува криза, освен стандарт во Скопјето на некои места и во овие на западов постарите кафичи како Bar Cube и Wire. Се е некако нашминкано за пари
    Епа ајде ќе се следиме...
    Си биле еден слепец и еден ќорав...
    и едниов му рекол на другиот...
    ајде денес води го ти патот јас ќе те следам... и повеќе не се "виделе' еден со друг... :)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Епа токму и затоа ја искористив опцијата, да се прочита нешто интересно, ретко се најдуваат несекојдневни луѓе :)
    Хеј другар:) Како сме?
    squirrel
    squirrel
    Па, се наоѓа по нешто ново:) Ќе видиме летово ако може да снимиме нешто убаво во домашни услови. Ќе ти праќам де:D
    Патем, може да дојдам за пивофест (ама ништо сигурно) и ќе те барам за да испиеме по една кригла:)
    Erich Zann
    Erich Zann
    тука сум јас до 20 јули, кога сакаш повели не е проблем :) Инаку чим снимиш праќај, си знаеш :) Морам да слушнам. Јас то па то уште понеделник имам едно полагање и фрлам тоа книгите, се препуштам на максимално уживање.
    squirrel
    squirrel
    ранобудник:) Ако успеам...ко што сум тргнал лошо летово:)
    C
    Видов си пишал во Хит на денот дека ти е роденден. Среќен нека ти е и се што сакаш во животот да ти се исполни. Продолжи со исто темпо и со одличниот вкус за добра музика. :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Благодарам Crazy Diamond. Би бил уште поактивен да не беа полагањава, но еве и нив им иди крајот, па се читаме во уште поактивно темпо. Поздрав :)
    *knock* *knock*
    dzesika
    dzesika
    I ke zaboravev, dojdov za avatarot, da ti kazam deka e strasen I sakav da ti kazam:
    - *knock* *knock*
    - who's there?
    - boo.
    - boo who?
    - boo i have a scary avatar :D
    Dobra nokj :))
    Erich Zann
    Erich Zann
    Онака рандом сличе, ќе го сменам да го најдам соодветното :) Тогаш за тогаш колку да се има нешто.
    Franscoa
    Franscoa
    prvo pa zensko :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom