Кајгана форум

Erich Zann
Erich Zann
Здраво :) Како сме?
dzesika
dzesika
Ocekuvav "who's there" xD
Hahaha :D
Dobri, gledam mi stignaa 4 izvestuvanja, na nekoj dosadno mu e :D
Dobra muzika slusas hahaha :D
Erich Zann
Erich Zann
Бев член поактивен на еден форум кој нема да го именувам поради спаминг но го скинаа, замина јабана што би рекле старите :) Па си реков после гледањето Game of thrones да се регистрирам, да напишам малку и да одам в кревет, но ете се заиграв малку низ темите, разгледував, се најдуваат доста интересни работи за кои оставам простор за понатамуx)
Erich Zann
Erich Zann
.............. Инаку за музиката допрва следуваат мислењата, да не морав да спијам. Поздрав се читаме дополнително :)
dzesika
dzesika
Premnogu si oficijalen :)
Se citame :D
На врв Bottom