deXterche
Поени од реакции
940

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Се` е ок, но да ме обвинува дека јас лажам, кога очигледно е дека се` што напишав е 100% точно (претсмртното писмо од Христо Узунов е напишано на бугарски со стариот правопис), тоа не е ок. Значи некој тука стварно лаже, ама тоа не сум јас туку Garfield! Затоа барам извинување од највисоко место.

  Да речеме дека е нормално Супер модераторот Garfield да не знае странски јазици, ама да не си го познава сопствениот јазик - Македонскиот, тоа е шокантно! Mеѓутоа, запрашајте се дали толку ниско интелигентен човек му е потребен на форумов. Немам што повеќе да кажам.
  Брат ај смени тајтл мојата тема во интернет и мрежи реименувај ја во
  Lockerz.com Дискусија и покани - Нова солидна страна,испробајте ја
  Пер, Факултетот за детективи и криминалистика во склоп на Европскиот Универзитет во кој град е?
  Да те прашам да не знајш како че е распоредот на настапи за фонетика фест?:)))
  Фала однапред
  Здраво , дали може да ми кажеш како можам да ставам HTML или CSS мени во HTML дизајн ??
  А
  Декстерче како да го решам проблемов ако компјутеров ми се заразил од кејлогер ?
  Зелено добро за очи сега кога ке се пречитам на форумов тука ке одмарам очи hahaha pozzz
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom