deXterche
Поени од реакции
940

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Г
  чоек дај види тоа темата таму, овој мн напиња... :)
  N
  Јеееееееееееееееееееееее!!!!!
  То бе Климче,таков те сакам!!!Јас не реков дека ти си таков,само си кажав кој ми е ставот за приватните,јас не се сомневам во твоите квалитети,така да си знаеш!!!;)
  (ама пази ако до година не исчистам се од втора и јас ќе одам на приватен,а така срамот ќе е поголем :)))))))))))))

  Ај биди добар,поздравен,фин и ПАМЕТЕН!
  N
  :))))))))))))))))) Убав ми е црн!
  Ама ајде признај ми сега за да се чувствувам полесно и победнички.Направи ми за прв пат кејф,пошо никогаш не си попуштал друг пат,сега бар има зошто :)))))))))))))))))
  Декси како иде моторот? дај сликни го стави некоја сликица колку ми е максимална?
  мала помош гледам се разбираш во веб..кога ќе го уплоад банерот како да направам кога ќе кликнам да го отвара тој
  Dexterche фала многу за програма, овој пат успешно се инсталира, навистина е закон програмата :)
  Братче, решение средив, сакав и некое 3D да напрам, да видиме како ќе изгледат. Го подостајв, оти бранев проекти до петокот, последните за на факултет...

  Ажурирање со слики и цртежи ASAP на мсн.
  Г
  Информатика
  Екстерен испит
  - Математика / странски јазик - Англиски
  Интерни испити (стручно)
  - Информатика или Програмирање, некое од овие две..

  е сеа интерните или екстерниот беа од професорите у средно? :Ѕ

  П.С Мн сум досаден :)
  Г
  а за упис шо треба? нешто за полагање, ова-она..
  Г
  Гледам на ФОН си, колку се плаќа таму од година? какви студии има од компјутерските и што предмети треба да се полагат... ?
  Г
  ам не беше толку строг ти :) Само што уште вториот ден ме банира :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom