deXterche
Поени од реакции
941

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  Дај те молам избриши го мислењето од темава Дали фацебоок ја уништува ... во Веб дизајн... не сакам да се уништи темата со глупави постови. Фала однапред.
  Ај префрли ми ја темава во Оперативни да ја досредам па ќе ја вратам.
  Во прва година кога бев бевме околу 150 сетина луѓе, сега сме 30сетина на постдипломски.
  Дел се откажаа во прва и втора. Едно 20-30 луѓе.
  Tешко им беше студирањето. Ги мрзеше замисли и за 6ка да научат. Дебили. :)

  Ти запиша на државен постдипломски? Јас се предомислив, ми бараа од правен 1800 евра годишно дека од приватен доаѓам.
  Д
  Што се случи со браната? Има нови информации?
  Ќјути не ми кажувај, колку пати маицата сум неможел да ја соблечам :pos:

  Иначе, стомачни на секој тренинг се прават или? :)
  Така и си вежбам јас, неам проблеми сега за сега, еве трета недела терам со тој редослед. 3 дена вежбање, 1 одмор. 2 вежбање, 1 одмор.
  Дигај мадафака дигај :pos:
  Јас вежбав по оној редослед како што пишав во билдерската тема, сега ќе пробам со ова твоето па ќе видиме како ќе иде. Само една мускулна група, пример рамо, ако вежбам, нема многу да се бафтам по теретаната, за саат време готов ќе сум. Саат ипол максимум. Видечемо :)
  Брат беља ми напраи, ме стави на мисла за вежбањево. Значи најдобри резултати има ако се вежба по една мускулна група на ден, ко што разбрав?
  Пливалиште е убо исто, сум бил, убо чајче со рум (или обратно) имет :)

  А женските не се позерки. Верви на охриѓанец. Бар ко ќе споредвиме меѓу Охрид и Струга :)
  Потпишвам со две раце за убајната. не само поубај, туку и поопуштени.. Брат, во Туламур никој не идат за да е виден или за да изглеат убо, туку за забава. Кај нас е друго.

  И можно е да си ме видел летото, 2-3 пати бев.. за нова година сеа, прва вечер во струга славев кај другарче, втора вечер туламур дојдов, на бадник пак туламур :)

  Е сеа да бииме искрени, Шајн ко ќе свирет таму е посебно убо... али генерално глеано, за журка е поубо. Е сеа дек фалит нешчо наместо Оаза налик нашана Хавана (Куба Либре Клуб), да... ама љуџето надомествет :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom