city
Поени од реакции
276

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Добар ден колега, убави теми отвараш
  Имај убав ден и дождот нека не те спречи да уживаш.
  брату папав бан 1 месец хахаха еден комуњар ме изнервира и сеа од другиот ком се регистрирав пак пио-пжс позз
  Spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam.


  Среќен роденден. :)
  да да мн е убава коа идевме на митинзи коа ке почнеа закон беше
  познато ми е ова музичево од клипчево на митинзиве на вмро да не го свиреа еден дечко и едно девојче или грешка сум позз брат
  Ok, no pristapot ti bese prmnogu licen ko za moderator ........nema vrska ke se informiram po drug pat
  sjatot koj bese staven na temata ne funkcionira posledno info e od lani, a na reklama ne ni pomisliv izgleda licno neto imas so NMP jas barav samo info za nivnata rabota zosto bev nadvor od slucuvanjata izminatiot period slobodno stavi ja temata u kanta ako se kosi so forumskite pravila ili taka ti e polesno pozdrav
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom