Bavarecot
Поени од реакции
358

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Н
  Еве му го легендарниот коментар за кој ти зборував :
  Напишано од Sirian Spirit
  Пишав во темата. Коки е - тој ако се сеќаваш што се погоди да е дојден од Америка баш со Јуве кога беше. Идеше уште од почеток се сеќавам со Даре и Фрос... (коа ти не не ебеше 2% :Р)
  Н
  Онај со Интертото? Го прочитав уште некни се изнасмеав. Ама се мислам дека е фејк баткава.
  100 денари??? Шо е то во 1 ден ке го преминиш лимитот.. А кога ке го поминеш како се наплајка?
  Н
  Сеа ја читав статијата. Честито за одговорите брат, закон.
  Може,може. Ќе искомбинирам нешто дипломатски ќе му одговорам
  Н
  Речи дека ние Баварците секогаш ќе се сеќаваме на тој ден, кога ја имавме титулата, и кога се случи тоа што се случи, за на крај да се задоволиме со второто место. Манчестер тогаш победи, но сите знаат како, и сите кои ја гледале знаат кој беше кој на тој натпревар, Баерн ги имаше шансите, иницијативата, поседот, имаше две стативи и една пречка, но ете се случија тие кобни последни две-три минути. Но тоа не направи посилни, и две години подоцна, повторна средба во 1/4 финалето, и две победи на Баерн, 0:1 нагости, и 2:1 дома.
  ццц мме добар сум и ја можев и дипломатија да студирам муахахаха... сам си се пофалив ххихих
  Хехех епа кажи дека тоа е минато и дека одмаздата за тоа дојде во 2001 кога два пати ги победивме во 1/4 финале на пат кон титулата. Сега ова се две нови генерации и сега е време за ново поглавје во историјата на дуели меѓу Баерн и Манчестер кое сме сигурни ќе го почнеме со победа.
  Н
  Шо бидна со прашањата, ги доби? Ајде ко ќе прочиташ просветлиме со информација, и кажувај ако треба помош за некое.:)
  Zdravo Bavarec,

  Jas sum urednik na 24fudbal.com.mk, potreben mi e fan na Baern, razgledav po forumot i te odbrav tebe:).

  Ako se bide vo red 24fudbal.com.mk od utre ke izleze so nov dizajn, ke ima i novi sodrzini, edna od tie sodrzini e i fan vs fan, imase takva rubrika na vremeto na goal.com eve link za sto se raboti http://www.goal.com/en/news/1863/world-cup-2010/2009/11/11/1617537/world-cup-fan-vs-fan-new-zealand-bahrain

  za pocetok pravime fan vs fan, na arsenal - barsa i mancester - baern, pa dokolku sakas ti da bides fanot na baern koj ke odgovori na nekolku postaveni prasanja vo vrska so duelot, iskontaktiraj me vednas stom ke ja procitas porakava.

  msn r_gorgievski@hotmail.com
  skype riste_g
  хахаха а виде коа сакаќе пенал да изглуми коа летна? каков жут се пие за тоа...

  знаел робен шо праи ости ти манекенчиња ко роналдо нека кршат глава. една нема асално изиграно кога било битно а за со бохум голови има кој да дава и е поефтин од манекенчето емотивно
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom