Bavarecot
Поени од реакции
358

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Н
  Шо напрај, ти стигна кодот за влез на стадион? Ајде ако е така, да се договориме кога и кај да се чекаме.
  Н
  Барај го Даре, тој ми прати линк, везе неам како беше.
  Н
  Пеер, ако си за в недела за на Германија-Англија жениве, резервирај си карта, бесплатно е. Изгледа јас, Даре и Баже че одиме.
  Се надевам дека ке го продолжи договорот тој ми е омилен играч.Имаме и дома да играме ама се плашам дека ке ни направат брејк.Ни треба еден центар ама шо е добар во одбрана.Бузер е веројатно во топ 5 крилни центри во напад ама во одбрана е тапа.Тука ми се чини дека е разликата.Белки ак-47 ке игра всабота искрено се надевам дека ке намалиме на 1-2
  Се плашам тука завршува пак нашата сезона.И пак од лејкерс.Мора нешто да се превземи ако ни дозволува салари капот да купиме уште еден скап играч.Бузер има потпишано нов договор или му истекува годинава?
  P
  Заборавив да кажам,јас и со камења ќе мавам хахахаахах
  P
  Те разбирам за тоа и те поддржувам,ама знам дека ако Баерн изгуби и ти ќе се испонашаш ко мене (веројатно ко и сите други баварци) и ќе ги испцуеш и ќе пукаш од мака па макар Интер бил подобар.
  P
  Па лажеш онаму...ако Интер бил подобар и победи ок ќе било...бре бре.Колку само не верувам во вакви работи особено кога станува збор за финале ЛШ.
  P
  значи прав циган си...
  ма нека идат да берат тикви бе :Р сеа и Фрос ми се јави ми кажа мувла било атмосфера јас па не гледав кој ги ебе корео ќе им праиме ние у Ајриш ко на Алијанц за финале... Ај отидов да глеам јас
  Се собираат? Не бе во Ајриш... АЈРИШ Е НАШ АЛЕЕА АЈРИШ Е НАШ АЛЕА АЈРИШ Е НАААААААШ А КУРОТ Е ВАШ!

  А ништо не ме изненадува од него :Р Сириан е урбан леџенд на квадрат!
  Н
  ххахахахахахахаахахахаххаахахаххахаххахахахахахахахаахахахахахахах
  Немам зборови за створењево. Кој и да е, и фејк да е, упм пресмешен ми е.
  абе на масата позади седеа со тој коста... нема везе... читај сириан спирит... епик... :Р
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom