Bavarecot
Поени од реакции
358

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Н
  Абе таман си е, до 9 е законот сеа летово.;)
  Туку ко сме кај песните, можиме да си ја пееме :

  Одиме во (градкајшосеиграфиналето) ООООО..:pos2:
  Н
  Има пиво в парк? :pos::pos: Ако нема, не идам.:)
  Туку после, таа со Англија кај ќе ја гледаме...:)
  Н
  Ако случајно завршам порано со полагање утре, да те барам за гледање заедно?
  Н
  Ги здробивме пер, не знаеја кој крај да го фатат.
  Ајде сега вечерва уште Бостонци да тепаат да ми се комплетира вечерта.:)
  имам 78 дупликати кажи некој тие доле ти се позвучните!

  Член сум во оваа група Group ID: 285404 Pass: 0000 и има место ако сакаш префрли се!
  кажи кој ти треба од франција ги имам Абидал Анелка Бензема Гуркуф Германија -Ролфес Подолски Клосе Гомес Гана- Есиен Холандија-Ван дер Варт Италија- Ди Натале Португалија-Босингва
  Н
  Нема спијање вечерва, има да ги тепаме езерџииве, да зажалат шо воопшто допатувале за Бостон.:)
  И јас се надевам на истотот. АК-47 и Окур да не му истекуваат и нив договорите?
  Дали знајш какви промени се спрема да прави Слоун летово (ако прави)?Дали Бузер ке добие нов договор?
  Н
  Јас сум за. 16 : 30 пред Ајриш одговара. Ај да му пишам и на другиве, па за сигурно после че видиме.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom