Bavarecot
Поени од реакции
358

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  ооо па да да го имам гледано фала во секој случај на потсетувањето :))
  R
  извини воа шо ти е на аватар сликата познат глумец ми е да не е ник ако е ка ми го филмот мислам дека го иамам гледано
  Н
  Хахахаха, леле се изнасмејв на темана. Многу ги имало легенди, не бил само Спиритон наш.:) А и да, Ми40 ис д мен.:)
  Н
  Еј везе неам, неам побарано и јас. Даре, Баже или Фрос прашај ги, би требало да знаат. Гледаше ХСВ-Шајзе прееска? Лудило од утакмица.
  Н
  Да да, еве в петок се збираме за со Волфзбург. Иначе Даре ми кажа дека сме го официјализирале фан-клубот, фајнлиии.:)
  Ќе падни пијање.:)
  Н
  Кај си другар...Се загинавме летово.:)
  Има нешто ново последниве 15тина дена?Бев на одмор па немам појма шо се случува
  Г
  Абе не викам дека и тоа што го прават е арно ама подобро да се љубат по вецињата отколку да шмркаат 1001 прашак :)
  Ние досега очекувавме една звезда плус бузер да остани за успех сега ни требат 2 звезди за да бидиме конкурентни за титулата.Не разбирам екипи како мајами потпишаја со бузер и џејмс а ние не можиме 1 звезда да задржиме
  И да.Бизер е нов играч на мајами официјално,плус ке сме го земале ал џеферсон за окур и кириленко :nesvest:.Не е некако многу?
  Е ова е голем проблем плус незнам дали има на пазарот крилен центар како бузер кој има шутерски способности
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom