Шмики
Поени од реакции
16

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ауууу далеку си од мене у ПИЧКУ МАТЕР. Ама ај, ќе се напраи некој договор да почнам сеа со факултет.
  Ако си од Скопје може да се договориме некогаш, ќе ти ги изрежам на ДВД и ќе ти ги дадам. Не ги кријам. Рапот сакам да се шири низ Македонија без разлика што некои песни што ги имам ги имаат луѓе што се ПРЕдлабоко навлезени во рапот. Јас бидејќи сум колекционер и си имав контакти - си ја собрав колекцијава. Пиши ми кај живееш/учиш.
  хехе. Не е моја. НА еден другар е. Ја сеа ке си порачам да ми праат една слична на оваа :)
  Абе ја ја иам како Здраво Девојко
  И сите што ја имаат а знам дека ја имаат исто така им е крстена но како што е... на пример
  Брус / ИСтомисленици / нокаут...
  Бонус трака/ Подземни води
  Некои Скопски Бандити / Басот
  и така натаму ... имаат по толку многу имиња...
  J
  Ај терај си го филмот .....
  take care!!
  J
  Едно е да незнаеш да пишуваш др е.......забелешката ми беше на место ...
  J
  Каква реченица офф сирот ти: не јас модератор да го модерирам форумот..Греота!..Ок искрши ми ја-_-
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom