Шмики

Се будам, преживувам, заспивам!

МC & DJ
Роденден
24 април 1994 (Возраст: 28)

Потпис

I am a freshman, in other words a new jack
When you mentioned Шмики, brothers was like "Who's that?!"
And when you mention my name now- "oh thats my man"

Заследени членови

Следачи

Трофеи

 1. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 2. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 3. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 4. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 5. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom