Recent Content by Христов

 1. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Во каков лузерски клуб се претворивме, страшно
 2. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  Хахахаах, дообар! :icon_lol:
 3. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Софија - Малага, Малага - Севиља воз. Севиља е еден од најубавите градови во Шпанија.
 4. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  :pijani:
 5. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  А што повеќе? Ниту за втор не е, реално. :D Фред од синоќа е едно од најлошото издание што го имам гледано од играч на Јунајтед, катастрофа.
 6. Христов

  Евтини авионски карти

  Аууу, првпат читам за нешто вакво. Лудаци :facepalm:
 7. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Знам дека не е можно, но кога би било можно би ги избркал сите до еден, ама буквално сите до еден. И од 0, со нов тренер, нови играчи. И да, секако во договорите би им ставил ако не бидат во ТОП4 да мора да вратат 50-60% од лудачките примања што ги имаат на годишно ниво, па тогаш дали ќе играат...
 8. Христов

  ATP тенис - општа дискусија

  ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХА
 9. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нивото на Матич веќе е за во Црвена Звезда. АВБ е толку очаен во напад, после секое поминато лето се надевам дека ќе се врати со нешто барем подобрено, јок, ништо. Дали и тренираат летно време освен одржување фитнес, очаен е, со ваков лимитран бек не можеш да играш фудбал. А Марсиал и да сакаш...
 10. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  По некој портали имаше дека не е потребно ПЦР за Букурешт, тоа дефинитвно е?
 11. Христов

  Храна за кучиња

  Мојот совет е од одгледувачницата од каде што ми е земена акитата, од Хрватска.
 12. Христов

  Акита Ину

 13. Христов

  Храна за кучиња

  Јас имам јапонска акита, мојата јаде Еукануба.
 14. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  Прати го пак да не го барам. Ако се влегува од следните лига нации, подобро да не одиме лига погоре :icon_lol:
На врв Bottom