Кајгана форум

Христов
Христов
Се глупира и збори глупости, но во 10та минута од натпревар вика ние треба да ги учиме, ОВИЕ СУДИИ СЕ НЕПИСМЕНИ, се згрозив
Клипче
Клипче
Ја гледав утакмицата но скоро без глас и стварно го рекол ова?
Нормално би било опасна казна да им здрват за ваквото понашање на тој одвратниот со уште поодвратната фризура ама ајде.

Ептен селско им се понаша цела управа ако им ги пратиш постапките.
Христов
Христов
Значи ти кажувам сум им гледал многу натпревари, зборел глупости но вакво нешто не рекол до сега. Нај стварно, не ми се веруваше што слушнав .... И второ полувреме го избркаа не седеше долу, не знам кај седе ама пак збореше глупости.

Металург тргнува во напад од центар и вика пасивна, пасивна не ли е ова пасивна? Металург прави нај обичен прекршок и демек јака иронија, 2 минути, не е ова 2 минути? Ало бе дибеку...
Клипче
Клипче
Крив е тој што го стаил на таа функција и уште го држи.

После толкуте испади чудно е како уште можат да го трпат од клубот, како не им паѓа барем малце срам.

Ја кога сум бил на Металург-Вардар го имам приметено како јаде гомна и антипатичен ми е од тогаш.
Христов
Христов
Не знам што да кажам, срам ми беше што бев у сала озбилно ти кажувам.
Клипче
Клипче
Те разбирам бе друже ама ете од клубот не размислуваат ко тебе.
Христов
Христов
То е то, ај да се надевам утре од сабајле карти за Вардар да земам. Во One не може да одам, мора на билетара во Јане?
На врв Bottom