Христов
Поени од реакции
4.042

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Скоро секоја утакмица кога губат и се нервозни од таборот на Металург тој спикерот ги збори овие работи.
    Се согласувам со тебе дека е доста сељачки и ниско ама они на тоа се навикнати.
    Клипче
    Клипче
    Само билетара на Јане.

    Глеај ако ти дозволат да купиш за подобрите блокови да земеш.
    Христов
    Христов
    А зошто не на сите продажни места, што е разликата?
    Клипче
    Клипче
    Не знам другар и јас сакав да зеам од One/Jugoton ама они нагласија или билетарата во ЈС или онлајн а онлајн ти веќе ко опција го немаш.
    Другар, оддамна го немаш уредно профилот. Стариот 40-че ќе пуни годинава тебе уште 38 ти стој :P
    Христов
    Христов
    eeeej, haha da be sum zabroravil sega kje popraam :D
    Да не ја тупиме во темата... тоа што провоцирам е на зезање и без некаква намера да навредам некој... а, плус тоа и го користам моментот, бидејќи кога победи Надал сите како оси се, затоа и пишав... :)
    Честито победа со Далас, не растуривте максимално!
    Со среќа понатаму во плеј оф натпреварите, па и титула да земите!
    GGMU!!!
    G
    It is an advantage he will not have when United head to West Ham in a fortnight, or face Manchester City in the FA Cup semi-final at Wembley on April 16.
    Ее вака пишуе, а причина не стаиле. :)
    Се мисли на телефонот, знаеш нели? :)
    G
    Нишо бе да се насмееме.
    Културно детенце си. :)
    В
    Оди во фанклуб Реал ќе видиш го имаат постирано таму..
    Онака....иначе Фиренсе се на петата позиција а Фремунде на четиринаесетата,а со победа на Фиренсе тие ќе се искачат на првата позиција. Последните пет на Фремунде му се нерешени,а Фиренсе има два порази и три победи. Ова е моја анализа :smir:
    Трпение - Спасение синко. Не напињај толку, јарец сум у хороскоп. ;)

    - Прво. Се занесов по други работи и заборавив да ти одговорам.
    - Второ. Немам одговор на твоето прашање, бидејќи парфемот ми е поклон.

    Инаку за утеха, ќе го побарам парфемот низ локални парфимерии иии ако имам среќа да го најдам истиот ќе ти пишам околу цената.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom