Христов
Поени од реакции
4.002

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еве бе брат, нема проблем

  Хејвуд има повреда на грбот уште нема официјална потврда колку ќе биде одсутен, сега за сега пишува day to day, значи или не е сериозно или ќе се знае утре-задутре

  Дампие и Тери имаат скршеници на прстот ондносно носот до средина на март пишува , значи за недела - две ќе се вратат.

  За Томас ти кажав и прошли пут , пишува Personal (Out Indefinitely)
  Нема проблем бе, ако можем и ако знаем ќе пишем ако не здравје :)
  Tака пишува на Твитер. Moжеби ќе средат до вечер :)

  Оклахома се се подобри, добар меч ќе има.
  Не бе..Предизвик ми е само..Сеа за некоја минута ќе го сменам,нека постои уште малце :)..

  Иначе кај ви се погоди карневалот баш на 16-ти :)
  Абе дајте некој слики на крај кога се радуваат.

  Абе навикнати се новинариве на нас кога се радуваме, морале да сликаат како плачат овие, прајслес е :icon_lol:
  СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom