Марли
Поени од реакции
23.031

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Н
    :pos::pos::pos: шо си тиии :) Туку шала на страна, за НБА-ва, не си свесен колку сум се радувал ко зеде Детроит титула пред неколку години. Страшен тим имаа со Валасите.:)
    Навреме видов колку е сатот, никако не затоплуваше и се скрив под јорган :)

    Шала, ќе ме нема подолго време, презафатеност, не дека не ми се дреме пред компјутер. Честитки за победата, за малку ќе се уклучев и титули да честитам ама случајно видов табела, овие Наполи не се заебавале... :)
    Го украдов од кај тебе снешково.. хаха.. видов дека ја смена и мораше да ја стаам ја :pos:
    Истото и јас им го зборам, се погодија утакмиците, повеќето беа лесни, сите појаки ги изгуби, со Баерн луда среќа, така и Киево ќе поминеа :pos:

    Тоа е, дај да се договориме некако да ви го вратиме :)
    Мора да се здобиете со репутација пред повторно да ја дадете на Марли. ахх бе требa да се има уште едно екстра зеленко во вакви случаи :pos:

    Ај нареден пат :)
    Абе не се знае тоа, кој би рекол дека Бари ќе извади бод, или дека Лече нема да биде победен. :) 90% сте шампиони, 7% Наполи е, 3% сме ние. :)
    Тука сум бе, пишав одма и ревју од натпреварот, не се секирај. :) Ајде честито титула, ако ја изгубите за седум кола стварно сте дибеци. :)
    Н
    Уште од вас ако изгубиме, за Детроит ќе навивам.:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom