Најстар/а најмлад/а партнер/ка

Член од
27 јуни 2019
Мислења
8
Поени од реакции
11
Како иницијатор за оваа тема јас ќе го скршам мразот хаха..колку што видов нема ваква слична тема па ако грешам слободно поправете ме.

Најстара девојка што сум бил до сега беше 27 години а јас 19, се упознавме спонтано во бар и почнавме муабет кога и кажав дека сум 19 беше воодушевена по некоја причина..најпрво мислев ќе си го фати патот под нозе дека сум „детенце“ но за среќа остана и продолживме со лабав муабет и пијачки до нас, части она частам јас и така си затеравме додека не почна да ни се врти и на двајцата , тогаш и реков „јас за вечерва завршив со пиење“ и ми рече „исто и јас, не можам повеќе,знаеш што? лабав тип, си ми се допаѓа тоа“ седевме уште некој пола саат таму и пред да си идеме и реков „да идам до вц да мочам и бегаме “ она се насмеа и ми рече „идам и јас “ но не ја сфатив како што треба, мислев дека и она ќе иде да моча... влагам во машко вц и воопшто не приметив дека иде по мене, ја затварам вратата и некој ја подбутнува од надвор, отварам да видам и ја гледам неа, се смеам и и викам „жити се не се заебавај ќе се помочам“ и она се смее и вика „ако ти мочај ја ќе почекам до тебе“ и мене тука ми текна и си реков во себе „тука во вц ли?“..се насмевнав и ја пуштив да влезе ме гледаше во очи додека мочам и ми рече „тука ќе ти го испушам и после ќе идеме кај мене дома, сакам да ме ебеш многу јако“, и мене толку ми фалеше завршувам што побрзо и додека се свртам она беше веќе на колена го зема во уста и почна да го пуши со страст и го буташе го крај (чист беше уживајте хахах) после 10 минути јако пушење стана и рече „време е да одиме инаку тука ќе се соблечам да ме ебеш“ за среќа немаше никој пред вц-то. Ме фати за рака и ме однесе во кола кај неа, брзо возење, ја паркира колата пред куќа и со трчање влеговме дома кај неа, на влезот падна едно страсно лапање и агресивно соблакање на маиците, ме бутна во дневната на каучот почна да ми ги соблака фармерките, ги фрли на страна и го зема курот пак во уста овојпат појако, ми го пушеше и ме гледаше во очи..се гледаше дека знае што прави, станав и ја легнав на грб морав да и возвратам услуга (џентлменски :cool:) почнав да и ја лижам премногу беше влажна , почнав побрзо да ја лижам и со јазикот си играв со клитот и тогаш осетив дека е при крај..почна да се витка и да вика премногу гласно а тоа мене ми беше задоволство. Се тргнав со главата од доле,станав и ја кренав во раце, ја однесов на трпезариската маса и ми рече „мм добар вкус имаш, знаеш кај е најубаво“ го фати курот во рака и ме привлече кон неа и рече „сега сакам да ме ебеш најјако што можеш“ а јас се израдував на тоа како мало дете, бидејќи јако ебење ми е омилено :vozbud: хаха, почнав да ја ебам..уживаше.. ме фати околу вратот и ми се дереше во фаца со полу превртени очи „ уште,уште, појакоо, не запирај“ знаев што следи и продолжив појако, во тој момент почна да се дере и да прска на сите страни, мислам дека збудале. Продолживме уште,и двајцата неуморни се сексавме 4 саати, завршивме и легнавме да спиеме. Следното утро ме буди утрински секс овој пат по лабаво хаха , завршивме и отиде да направи доручек целата среќна, си отидов попладнето,секако останавме во контакт, имавме уште неколку заеднички авантури, неколку месеци се гледавме но за жал замина за Виена кај нејзините.
Да ги прочитаме и вашите авантури и дешавки, слободно раскажувајте..убаво рекле боље стара да те учи него млада да те мучи :LOL:.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
Курвите се рачунаат како партнерки? Под партнерка мислам се подразбира некоја што си у врска а не некоја што си се видел еднаш само
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Курвите се рачунаат како партнерки? Под партнерка мислам се подразбира некоја што си у врска а не некоја што си се видел еднаш само
Јебачица )))))
 
Член од
27 јуни 2019
Мислења
8
Поени од реакции
11
Курвите се рачунаат како партнерки? Под партнерка мислам се подразбира некоја што си у врска а не некоја што си се видел еднаш само
убаво пишува дека се гледавме неколку месеци, не беше еднаш видена само :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.858
Поени од реакции
34.893
Сексав една шпанјолка пред 5-6 месеци околу 45-46 години, 16-17 год постара од мене. Маж и ја оставил оти неможела да има деца.:( Најверојатно заради тоа имаше скоро беспрекорно тело, цврста ниска цицлеста. Повеќе сакаше нежност отколку секс, се гледаше дека и фали внимание. После се пресели во друг град и ја немам видено од тогаш, по некој лајк шо ќе ми остави на фб и тоа е.

Баш ти фала за темата ме потсети, може да и одам на гости некој викенд. :D
 
Член од
27 јуни 2019
Мислења
8
Поени од реакции
11
Сексав една шпанјолка пред 5-6 месеци околу 45-46 години, 16-17 год постара од мене. Маж и ја оставил оти неможела да има деца.:( Најверојатно заради тоа имаше скоро беспрекорно тело, цврста ниска цицлеста. Повеќе сакаше нежност отколку секс, се гледаше дека и фали внимание. После се пресели во друг град и ја немам видено од тогаш, по некој лајк шо ќе ми остави на фб и тоа е.

Баш ти фала за темата ме потсети, може да и одам на гости некој викенд. :D
и да и одиш, со среќа! <3
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
Сексав една шпанјолка пред 5-6 месеци околу 45-46 години, 16-17 год постара од мене. Маж и ја оставил оти неможела да има деца.:( Најверојатно заради тоа имаше скоро беспрекорно тело, цврста ниска цицлеста. Повеќе сакаше нежност отколку секс, се гледаше дека и фали внимание. После се пресели во друг град и ја немам видено од тогаш, по некој лајк шо ќе ми остави на фб и тоа е.

Баш ти фала за темата ме потсети, може да и одам на гости некој викенд. :D
epten slicna situacija ej
bev nekoe vreme so koleska od rabota, indijka, 39 godini, so e 10 postara od mene.
vo slicna situacija za deca, so taa razlika so ne e ostavena, ama nekako so mazot e radi reda.
isto odlicno telo i izgled, nikogas ne bi rekol deka e tie godini. i toa so neznosta isto :ROFLMAO:

za pomali nemam nesto posebno da se pofalam :pos:
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
638
Поени од реакции
1.741
Сексав една шпанјолка пред 5-6 месеци околу 45-46 години, 16-17 год постара од мене. Маж и ја оставил оти неможела да има деца.:( Најверојатно заради тоа имаше скоро беспрекорно тело, цврста ниска цицлеста. Повеќе сакаше нежност отколку секс, се гледаше дека и фали внимание. После се пресели во друг град и ја немам видено од тогаш, по некој лајк шо ќе ми остави на фб и тоа е.

Баш ти фала за темата ме потсети, може да и одам на гости некој викенд. :D
И побара ПЦР тест пред да ја сексаш?:cautious:
Пошто било пред 5-6 месеци.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.102
-20 и +8....

Преферириам помлади, до кај 23-24 год... Постарите веќе мислат на свадби и тапани плус многу попозесивни се. Овие највише ми одговараат пошто углавно сакаат забава, што и јас сакам, мада веќе немам баш кондиција за лумпување цела вечер.

Постари неќам, не ме палат, една од постарите беше азијатка што ја мислев мој години дури и помала од мене ама испадна дека е 7 год постара. Друга ми беше учителка у средно исто некој 7-8 год постара од мене, ми предаваше 4та кога бев... Нејзе не ја ебев тогаш него некој 10тина год подоцна. Веќе не беше ни учителка, работеше нешто сосема друго во град па после работа во ист бар завршивме на афтер ворк пијачки. Испадна дека е пријателка со една од мојве колешки и она ја поканила, ни тргна муабетот, останавме последни па завршивме у хотел. Дур ја ебев сакаше да и се обраќав со МИС ******** на што се изгазивме од смеење. На крај ми „даде“ грешен број и не ја видов никогаш повеќе а немав муда да ја прашам колешката, некако ми беше без везе, незнав што и кажала оваа, ниту дали е мажена, ништо чудно и да беше.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
Курвите се рачунаат како партнерки? Под партнерка мислам се подразбира некоја што си у врска а не некоја што си се видел еднаш само
Mn si vulgaren

Deluvas mn ogorceno, promeni malku stav i ponasaj i ke vidis deka devojki za edna nokj ne se kurvi pa moze i ke ti se usrekji

Te citav i temata deka site se zenat za, a i baraat samo, pari. Sredi se dur si mlad i imas uste sansi, za da ne se macis u zivotot.

Da narekuvas devojcinja kurvi ne e bilo kul ni vo vremeto na branko so viski i puri momentite, ne pak denes.

Sredi se.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
Mn si vulgaren

Deluvas mn ogorceno, promeni malku stav i ponasaj i ke vidis deka devojki za edna nokj ne se kurvi pa moze i ke ti se usrekji

Te citav i temata deka site se zenat za, a i baraat samo, pari. Sredi se dur si mlad i imas uste sansi, za da ne se macis u zivotot.

Da narekuvas devojcinja kurvi ne e bilo kul ni vo vremeto na branko so viski i puri momentite, ne pak denes.

Sredi se.
ја немам ништо против нив вот, реално и ги ценам више пошто знаат што сакаат, само тоа партнерки у насловов ми боде очи. Сексуална партнерка е ок да биде насловот, али под обична партнерка подразбирам врска.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom