Lugje Vo Crno

Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
ништо не бидна, статус кво, @bijons ме раштрафи убаво со аргументи, не знаев кај да бегам попрво
...имаш шанса да се поправиш, зависи од тебе, ај да видам како ќе се однесуваш! :)
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
na strafciger ili imbus da dojde majstoro ? ili da si zemam cel alat za kompleten remont
Автоматски споено мислење:

не пратам многу... шо бидна... шо не ме викна?
ooo zdravo se poznavame zoranc drugarmi sto pievme pivo sega si na kafe a ja pa zedov don perinjon da se pocastime
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
ништо не бидна, статус кво, @bijons ме раштрафи убаво со аргументи, не знаев кај да бегам попрво
Добро утро Рон, ја еве со кафето....

Ето баш провериффф шо е работава, и гледам пак си ме спомнал.

Значи види вака, кога те чита човек како Зоки форумо канализација го направил, и тоа за месец два три членство, мора да си каже... бреииии кој фраер бил тај Зоки.

Ќе добијам грандиосити комплекс бе рон, многу значење ми даваш, па Говинда ќе испадне у право.

Арно шо сум со будизмо христијанството стоицизмо, па успевам некако егото да го потсмирам и да влезам во љубоффф, дури и за Анон.

Инаку како си денес?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Сериозно мене ме обвинуваш дека имам дупли? Мене демек ми е страв да ти кажам дека мислењата ти се канализација па морам дупли профили да правам
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Сериозно мене ме обвинуваш дека имам дупли? Мене демек ми е страв да ти кажам дека мислењата ти се канализација па морам дупли профили да правам
Ne ne neeee ron... kakov be dupli... ti vikam deka si trendmejker, tvoite zborovi dopiraat do lugjeto.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
не сум тренд мејкер, само ја ти го кажувам она што другите го мислат а се срамат да ти кажат
si ron... gi oblikuvash nivnite zborovi namesto da imaat svoi... stanuvash pastir... toa e ubavo kompliment ti davam... stanuvash vlijatelna licnost.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.511
Поени од реакции
9.410
не сум тренд мејкер, само ја ти го кажувам она што другите го мислат а се срамат да ти кажат
Ајде признај си чоек, пола ти се прашта...жив те фатија, жив..ете јас се кладам со кој сака дека си ти :P
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Ајде признај си чоек, пола ти се прашта...жив те фатија, жив..ете јас се кладам со кој сака дека си ти :P
и јас мислам дека ти и бијонс сте еден ист бот, но не мора да значи тоа, може и двете сте такви одлепенки
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
и јас мислам дека ти и бијонс сте еден ист бот, но не мора да значи тоа, може и двете сте такви одлепенки
Рон, пијам кафе после ручекот седејќи на тераса... и си спомнафф како еднаш кафе пиевме... и ми дојде потреба да ти пратам љубоффф...

latteartheart-11-150929_914922addd38cf8005844d478cd8f4ea.fit-760w.jpg


Инаку ја, топол, бјонси, боди.. и уше некој... сме еден исти бот....

До сега само ти и Говинда не имате сконтано....
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Рон, пијам кафе после ручекот седејќи на тераса... и си спомнафф како еднаш кафе пиевме... и ми дојде потреба да ти пратам љубоффф...

Прегледај го приврзокот 234898

Инаку ја, топол, бјонси, боди.. и уше некој... сме еден исти бот....

До сега само ти и Говинда не имате сконтано....
зоки, да те упознаам со @Bafra он е стар член и познат уфолог покрај тоа што е теоретичар на заговори, живее во подрум покрај залихата што ја чува и го чека судниот ден. Не верува исто така во вакцини и медицина, кога е болен се лечи со тревки. Он ти е левел визард.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
зоки, да те упознаам со @Bafra он е стар член и познат уфолог покрај тоа што е теоретичар на заговори, живее во подрум покрај залихата што ја чува и го чека судниот ден. Не верува исто така во вакцини и медицина, кога е болен се лечи со тревки. Он ти е левел визард.
ja i on se zapoznafme vekje... poshto se osetiffme... deka sme dupla reinkarnacija na eden poznat vanzemaljac.... univerzumo takvite ko nas gi spojuva... bidejkji teznee kon sebeosoznavanje na povisoki nivoa...

A faktot sho i ti ne prepozna samo ukazuva deka poleka izleguvash od matrixot....
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.813
Поени од реакции
7.186
зоки, да те упознаам со @Bafra он е стар член и познат уфолог покрај тоа што е теоретичар на заговори, живее во подрум покрај залихата што ја чува и го чека судниот ден. Не верува исто така во вакцини и медицина, кога е болен се лечи со тревки. Он ти е левел визард.
:pos: Ти благодарам вернику наш,божјо чедо напатено,а и неписмено.
Ти верувај дека антибиотик е за вируси, немаш гајле, кај да е за некоја година, кога ќе ти дијагностицираат хронична болест, слободно дојди за совет каква тревка да земеш.

П.С. Паметен човек се води: боље спречити него лечити.

Што има лошо да живееш во подрум :toe: посебно кога е 100квадрати, а во другиот подрум/гаража џипот си го паркирам/ чувам од љубоморни ко тебе.
Автоматски споено мислење:

ja i on se zapoznafme vekje... poshto se osetiffme... deka sme dupla reinkarnacija na eden poznat vanzemaljac.... univerzumo takvite ko nas gi spojuva... bidejkji teznee kon sebeosoznavanje na povisoki nivoa...

A faktot sho i ti ne prepozna samo ukazuva deka poleka izleguvash od matrixot....
Ги мешаш Анон и Рон, Анон има капацитет, Рон ти е повеќе хардкор верник ала комуњар
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
:pos: Ти благодарам вернику наш,божјо чедо напатено,а и неписмено.
Ти верувај дека антибиотик е за вируси, немаш гајле, кај да е за некоја година, кога ќе ти дијагностицираат хронична болест, слободно дојди за совет каква тревка да земеш.

П.С. Паметен човек се води: боље спречити него лечити.

Што има лошо да живееш во подрум :toe: посебно кога е 100квадрати, а во другиот подрум/гаража џипот си го паркирам/ чувам од љубоморни ко тебе.
Автоматски споено мислење:



Ги мешаш Анон и Рон, Анон има капацитет, Рон ти е повеќе хардкор верник ала комуњар
Se slagam... ama da znaesh samo kolku trud sum vlozil u ron.... i u mojot naiven stremez da go iniciram u povisokite vibracii, on mene me predade.. a jas go zasakaf... na nekoj cuden pervezen nacin.... :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom