Lugje Vo Crno

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.851
:pos: Ти благодарам вернику наш,божјо чедо напатено,а и неписмено.
Ти верувај дека антибиотик е за вируси, немаш гајле, кај да е за некоја година, кога ќе ти дијагностицираат хронична болест, слободно дојди за совет каква тревка да земеш.

П.С. Паметен човек се води: боље спречити него лечити.

Што има лошо да живееш во подрум :toe: посебно кога е 100квадрати, а во другиот подрум/гаража џипот си го паркирам/ чувам од љубоморни ко тебе.
Автоматски споено мислење:



Ги мешаш Анон и Рон, Анон има капацитет, Рон ти е повеќе хардкор верник ала комуњар
Значи стварно у подрум си живеел, хахаха.
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.887
Поени од реакции
7.267
@Ron Burgundy сепак голема благодарност до тебе, што ми ја откри темава. Изгледа ќе да е во право @BenDover за твојот потенцијал.
Штом на темава си пишувал, значи постои желба да преминеш на другата страна.
Автоматски споено мислење:

Значи стварно у подрум си живеел, хахаха.
Па зар да дозволам зрачењето од антените да ми влијае додека спијам. Зашто мислиш во Турција Кападокија живееле подземја :cautious:
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
@Ron Burgundy сепак голема благодарност до тебе, што ми ја откри темава. Изгледа ќе да е во право @BenDover за твојот потенцијал.
Штом на темава си пишувал, значи постои желба да преминеш на другата страна.
:pos: :pos: :pos:

tenor (5).gif
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.887
Поени од реакции
7.267
Реков дека е визард, и мобилен не носи пошто му ги зрачи јајцата
Човече па зар во џеб на 1-2цм од мадињата, носиш мобилен, кој во рок од 1мин мислам беше повеќе од 500пати праќа сигнали до антената... :(
Јас ќе видам која комбинација од тревкиве ќе вроди со плод, па ќе ти ја подарам, штом @BenDover толку вложил труд во тебе, не е за џабе.
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Реков дека е визард, и мобилен не носи пошто му ги зрачи јајцата
Ne ron.... jajcata im se zracat na obicnite lugje.... reinkarnacii ko bafra, ja, bodi... nie egzistirame na drug level, nie sme vekje seriozno ozraceni, sega se grizime za vas .... eve bafra trefki kje ti spremi... bidejkji vekje ja spozna mojta naklonost kon tebe... za da ti pomognat vo tvojto shiftanje kon povisokite vibracii... a vo celiot toj proces jajcata da ti ostanat nedopreni...
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
За јајцата пиеме ние турски маџун.......ах бе @Ron Burgundy, нели до сега сто пати ти рековме да си го најдеш. Може ќе стигнеш до алфа....а богами и омега. :)
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.851
За јајцата пиеме ние турски маџун.......ах бе @Ron Burgundy, нели до сега сто пати ти рековме да си го најдеш. Може ќе стигнеш до алфа....а богами и омега. :)
дај му на бафра од мармаладот малце
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.887
Поени од реакции
7.267
За јајцата пиеме ние турски маџун.......ах бе @Ron Burgundy, нели до сега сто пати ти рековме да си го најдеш. Може ќе стигнеш до алфа....а богами и омега. :)
Само ако матичниот доктор му го препише, сега за сега не верува во други тревки.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
@Bafra ме смета за енеми....
Го за заборавив за малку да не ми спомнеше скоро :)
 
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
За јајцата пиеме ние турски маџун.......ах бе @Ron Burgundy, нели до сега сто пати ти рековме да си го најдеш. Може ќе стигнеш до алфа....а богами и омега. :)
da ne stane budala ko nas on se plashi... a ne znae deka eterot u koj egzistirame nie.... prostorot kaj sho nema um... e edno mnooogu ubavo opushteno mesto...
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.887
Поени од реакции
7.267
дај му на бафра од мармаладот малце
Рон, не го следиш Бен што кажува, шифтање брате, значи затворен систем (енергијата да ја циркулираш). Штом пробаш кареза или Тао препораките (ама правилата само за машките) ќе бараш тревки за релаксирање.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
da ne stane budala ko nas on se plashi... a ne znae deka eterot u koj egzistirame nie.... prostorot kaj sho nema um... e edno mnooogu ubavo opushteno mesto...
Луѓе стануваат наркомани и алкохоличари несвесно трагајки ја таа состојба :)
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.887
Поени од реакции
7.267
@Bafra ме смета за енеми....
Го за заборавив за малку да не ми спомнеше скоро :)
Ти можда, бидејќи те искарав да не пропагираш партии :P , а и не ми се допадна еден твој пост, со крави-мави
 

Kajgana Shop

На врв Bottom