Lugje Vo Crno

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Што глупости сте тропале, тоа е кога имате пристап до интернет, не за џабе ќе отвараат теми за животот на младината денес, ова е тој живот живеење во некој свет на фантазија. Све ве расипа тој интернет, станавте будисти, вегани, што е следно???!
Ne znam... stvarno ne znam sho da ti kazam na ova... @Bodhidharma .. mnogu mu otkrivme....

Ron... samo kje te pozdravam so tvojo omilen pozdrav....

NIKOGASH SEVERNA, SAMO MAKEDONIJA!!!
1577178322440.png



Covece daj podjebavaj, sho se uozbili.... neli sme trolovi?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
Ne znam... stvarno ne znam sho da ti kazam na ova... @Bodhidharma .. mnogu mu otkrivme....

Ron... samo kje te pozdravam so tvojo omilen pozdrav....

NIKOGASH SEVERNA, SAMO MAKEDONIJA!!!



Covece daj podjebavaj, sho se uozbili.... neli sme trolovi?
Немој со вакви вознемирувачки слики, немој и ти како @bijons . Малце ми е она па и од тебе да не можам да спијам
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
@Ron Burgundy , ми фалиш.... не може порака да ти прати човек, помислив тука да испиеме кафенце заедно, како некогаш...

1580885213746.png


А помислив и @Anon да го викнам, па тројцата да закопаме секири?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.364
Поени од реакции
38.337
Член од
8 јануари 2020
Мислења
806
Поени од реакции
2.020
Анон не доаѓа, ама сигурен сум @bijons ќе дојде на генгбенгот на плажата
Со плажата завршивме, осмислена е и добро поставена, уште пензијата да дојде.... него јас за кафенце зборам....

Како си Рон, шо се дешава?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Abe i ja sum bil u ovaa tema. Lugje u crno :facepalm: Ne biva aktivna so meseci.
Ooo Rone druze, long tajm no see. Kaj te toa rastrafila Bijons pokazi mi da te zastrafam pak, a uzput moze nea da ja rastrafam.
Ona e nogu lesna za ratsrafuvanje ako ne si primetil. Ili mozda sarkasticno go kaza toa za tebe :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom