Lugje Vo Crno

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Egzistirame i van vremeto kako konvenkcija razbirliva za @Ron Burgundy

A @Govinda e od edna sosedna kaj sho e noooonstop orgija u kontiniumo
Говинда е прича сама за себе, он е у вагинаконсталејшн резидент....а овде ради нас од време на време чат пат доаѓа....и он е time lord.
Бурунди не знае што е time lord(time warp and longitudinal emf physics....на Никола Тесла работата).....видел нешто у филмон Dr. Who, ама инсајдерите не кажуваат доволно.
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Говинда е прича сама за себе, он е у вагинаконсталејшн резидент....а овде ради нас од време на време чат пат доаѓа....и он е time lord.
Бурунди не знае што е time lord(time warp and longitudinal emf physics....на Никола Тесла работата).....видел нешто у филмон Dr. Who, ама инсајдерите не кажуваат доволно.
A ja osetiff deka od tvojte informacii kje mu se sprzi mozok , na emf physics kje zastane so citanje....
I poarno poshto on za Nikola Tesla kje pomisli moderatorot Nikola e... i kje go tagne... :D
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
A ja osetiff deka od tvojte informacii kje mu se sprzi mozok , na emf physics kje zastane so citanje....
I poarno poshto on za Nikola Tesla kje pomisli moderatorot Nikola e... i kje go tagne... :D
New Bitmap Image.jpg

Спејс-шипот да му го покажеме за движење во 4 димензионалниов простор-време.
Автоматски споено мислење:

Иначе за префрлање од една у друга димензија користиме астрал травел во комбинација со транспортер....нешто слично како во стар трек.
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Прегледај го приврзокот 226176
Спејс-шипот да му го покажеме за движење во 4 димензионалниов простор.
Cim vekje mu go pokaza spejsshipo... kje mora sega za iminjata da mu objasnam.... na taj level ide..

Vidi @Ron Burgundy .... cim dojdeme nie na skaliloto ni davaat ime ... Bodhy e so energiite u osmata dimenzija... rano e da svatish negovoto...

Mojo guru Bozidar e ustvari Bozji Dar... on ako ti vleze u zivot ko dar od boga e...

A mene mi dadoa Zoran ko za balkan e okultno Zoroaster... prosvetluvam..
Ali poshto ti citash ni do pola.. za tebe sum Zoro... a C e okultno G..
A G e prvata bukva od Green.. ushte sum zelen...

E sega Ron... ako sakash da letash u spejshipo... kje mora da se pomirish prvo.. imeto da ti go smenime!!!

Dali ti ron ushte kje glasash kazi mi?
 
Последно уредено:

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
@ZoranC
Не знае кои сме ние луѓе во црно, мора да му објаснам....последните Џедаи во Андромеда Галаксијата, префрлени овде во Милки Wеј пред 4 милиони години за време на втората интергалактичка војна. Повторно инкарнирани на планетата Земја со GJZ001 ген. да ја носиме еволуцијата во прав правец...да не завладее UUAA000(моментално доминантниот ген кај него).
Имаше такви џедаи кои прејдоа на темната страна, како Вејдер што беше така и Хитлер....ама ја корегиравме работата, со помош на пријателите од Плејадите.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
@ZoranC Доста му е за вечерва а и ние имаме работа на Октаолинген(друга димензија)...од таму е Октавиан Август, и он забега на темната страна малку....повеќе наредна прилика.....чао тути.
 

ZoranC

Majmun so frizura
Член од
10 септември 2019
Мислења
631
Поени од реакции
682
Odam i jas @Bodhidharma ... neka mu stoi napishanovo za postepena absorpica i digestija... posle oporavanjeto na frontalnio del na neokortekso... ja mislam seushte deka do Nikola on ne stigna...

Dobra nokj!
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729
Што глупости сте тропале, тоа е кога имате пристап до интернет, не за џабе ќе отвараат теми за животот на младината денес, ова е тој живот живеење во некој свет на фантазија. Све ве расипа тој интернет, станавте будисти, вегани, што е следно???!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom