Game of Thrones

Член од
14 ноември 2014
Мислења
336
Поени од реакции
254
Еве и јас се мачам, не можам ни да се логирам...
 
Член од
4 јуни 2016
Мислења
438
Поени од реакции
365
Само што ја изгледав епизодата. Преку ИПТВ има ХБО Оригинал и иде во исто време како и ХБО Го и американскиот ХБО, претпоставувам.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.503
Поени од реакции
6.129
Мање-више се очекуваше да се случи тоа што се случи. Пораката на зидот од најт кингот што значење има?
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Мање-више се очекуваше да се случи тоа што се случи. Пораката на зидот од најт кингот што значење има?
Дека доаѓаат маме да ебат :)

Очекувана епизода ко за почеток на сезона. Ебе упорен, не убав - Јурон Грејџој :D

Привју за втора епизода.

Коментар од Д и Д за прва епизода.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.248
Поени од реакции
78.879
фрикинг сетап епизоуд

(гомна да јаде тој по претпремиерата што рече дека првата не била сетап епизода)
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
како за прва епизода добра беше ми се свиѓа тоа како дени и џон доаѓаат војскава маршира детето трча да ги види, малце ме потсети на арија во првата сезона кога ги чекаше роберт серсеи и дружината, во суштина 1 саат брзо ми помина не трепнав и се чека втора епизаода!! никогаш не сум бил радосен за недела или понеделник како наредните 10 недели што ќе бидам...
 
Член од
14 април 2019
Мислења
9
Поени од реакции
5
како за прва епизода добра беше ми се свиѓа тоа како дени и џон доаѓаат војскава маршира детето трча да ги види, малце ме потсети на арија во првата сезона кога ги чекаше роберт серсеи и дружината, во суштина 1 саат брзо ми помина не трепнав и се чека втора епизаода!! никогаш не сум бил радосен за недела или понеделник како наредните 10 недели што ќе бидам...
Sezonava ce ima samo 6 epizodi. Pa radosen ke bides uste 5 nedeli hehe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom