Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.405
Поени од реакции
109.018
Behold најјакото паднато ливче на денот

Три разлика губат и имаат 2 слободни...првото го дава...а второто намерно го утна и испадна топка за Барса...за овие у последна секунда тројка да дадат хахахаа Kill me please

Прегледај го приврзокот 162695

Значи толку сум малер што и тикетов се смилува и ми вика дека сум добитен :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Не го утна намерно, него направи некој престап од гостите и топката и припадна на Барса. Не успеаа фаул да направат одма, Барса ја пренесоа топката и Везенков им акна тројка. Те посакало баш. :D[DOUBLEPOST=1483142322][/DOUBLEPOST]
Знаеш за кога е презакажана? :)
На св. Јован ќе играат. :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.125
Поени од реакции
84.812
Не го утна намерно, него направи некој престап од гостите и топката и припадна на Барса. Не успеаа фаул да направат одма, Барса ја пренесоа топката и Везенков им акна тројка. Те посакало баш. :D[DOUBLEPOST=1483142322][/DOUBLEPOST]
На св. Јован ќе играат. :)
Не знам што беше, на мјут го гледав (т.е. слушалки имав не е битно сеа тоа...)

Сакав да го едитирам после постот и да пишам "Спаваш ли мирно Кобе Стефане" али знаев дека ќе го најде патот до тебе :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.405
Поени од реакции
109.018
Не знам што беше, на мјут го гледав (т.е. слушалки имав не е битно сеа тоа...)

Сакав да го едитирам после постот и да пишам "Спаваш ли мирно Кобе Стефане" али знаев дека ќе го најде патот до тебе :D
Никад не спавам мирно.

Него почињаат тенисиве од утре, ми фалеа месец и пол, најслатко ми е некако колнењето на тенисери и тенисерки. Не е интересно пример хокеј, еве денес Будејовице ме еба 4.5+, од 23 минута 3-1 и така остана, не знам што да колнам, вака тенисер кога ќе ме заебе имам огромен асортиман на клетви, се е како што треба со сите нишани.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Значи талент и пол сум. Единствена утакмица кај што нема гол,баш таа ја имав.Се работи за оној второ разредниот АХЛ хокеј. Ги имав 1/3 1,5+

Од 8 утакмици,6 влегоа и само една не влезе ама и кај нив имаше гол т.е со се мојата две. 6/8 влагаат,види што играм јас.:notworthy:

Кливленд домаќини и тек во 15-та минута шутнаа в гол.:pos::facepalm: Удари во гол 5-8,ама три удари Кливленд лупнаа последна минута,колку да се појача статистиката.Од сите моментални утакмици,само ливскорот на Кливленд го немаше,се појави тек во 9-та минута.Значи пишано било.:toe::popce:

Утакмица без гол,утакмица со најмалку шутеви од сите натпревари.ТАЛЕНТ.:zloo:
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.267
Поени од реакции
5.103
Verona-Cesena 1&T1 @ 2.28

Верона нема скоро 10 години победа над Чезена, одам на прекинување на серијата, бркаат влез во прва лига пак Верона па прогнозирам победа на нив...

A.Tomic дрвото од Барселона исто одам + (плус) на него, во форма е последно време, па лесно ја префрла границата, треба да помини и денес 12 поени.

(y)(y)(y)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.125
Поени од реакции
84.812
Behold најјакото паднато ливче на денот

Три разлика губат и имаат 2 слободни...првото го дава...а второто намерно го утна и испадна топка за Барса...за овие у последна секунда тројка да дадат хахахаа Kill me please

Прегледај го приврзокот 162695

Значи толку сум малер што и тикетов се смилува и ми вика дека сум добитен :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Тука пишуваше Активен....тука пишува добитен после пар саати..
upload_2016-12-31_3-59-22.png
...зашто бе ми даваат лажна надеж све им ебам :D

Да не ги пратев утакмициве само ова да пуштев ќе се прелажев..


ЕДИТ: СПАВАШ ЛИ МИРНО БЕТЕ МОЦАРТЕ?!?!

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=118&seasoncode=E2016

Официјално ја смета како 81-77 :drk: :drk: :drk:
Сва среќа не го фрлив ливчето :ROFLMAO:


Ај ако веќе ми иде среќава да ми иде до крај да го фатам и тикетов и да се испратиме од 2016

upload_2016-12-31_4-4-21.png

Првите 2 се фатени уште третата..[DOUBLEPOST=1483162791][/DOUBLEPOST]Криминално е ова што го прави Кари сезонава. После минатана сезона да дава 14 поени на меч каде што неговата екипа дава 120 поени е срамота. Брат му даде 11 поена... Сезонава е ако имаш повеќе пари на прогресија да го бркаш минус..па на почеток на сезона 28.5 му даваа сега е 26.5 кај и да е ќе падне на 24.5 сигурно дури и тоа му е над просек.
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Тука пишуваше Активен....тука пишува добитен после пар саати..
Прегледај го приврзокот 162701
...зашто бе ми даваат лажна надеж све им ебам :D

Да не ги пратев утакмициве само ова да пуштев ќе се прелажев..


ЕДИТ: СПАВАШ ЛИ МИРНО БЕТЕ МОЦАРТЕ?!?!

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=118&seasoncode=E2016

Официјално ја смета како 81-77 :drk: :drk: :drk:
Сва среќа не го фрлив ливчето :ROFLMAO:


Ај ако веќе ми иде среќава да ми иде до крај да го фатам и тикетов и да се испратиме од 2016

Прегледај го приврзокот 162702

Првите 2 се фатени уште третата..[DOUBLEPOST=1483162791][/DOUBLEPOST]Криминално е ова што го прави Кари сезонава. После минатана сезона да дава 14 поени на меч каде што неговата екипа дава 120 поени е срамота. Брат му даде 11 поена... Сезонава е ако имаш повеќе пари на прогресија да го бркаш минус..па на почеток на сезона 28.5 му даваа сега е 26.5 кај и да е ќе падне на 24.5 сигурно дури и тоа му е над просек.
Screenshot_2.png
андерсон даде само 6 поени а тикетов добитен хахахах
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.740
Поени од реакции
6.674
Пробајте сингл Ливерпул-Сити 2:2 точен резултат (12 коеф во спортлајф). Сити на гости сеуште немаат нерешено, а пошто двете екипи играат напаѓачки, 2:2 ми светна како најреален резултат. :rolleyes:
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
На 2win стаиле да погодуваш трансфери :ROFLMAO:
Ливерпул да купи нов голман ми звучи добро за 2 коеф.
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Пу ви ебам клетите Шефилд и Нортамптон. Било кој гол прво и од факинг 18 шута,ниеден гол.:гомце:

Добитен во спортлајф на друг тикет,ама тие се пацери и до пред 4 нема шанса да го направат "зелен" тикетот.Банвит кошарката последни ги чекав,завршија пред 5 минути..Ќе си чекам сега..:boksix: На спортлајф уште тоа им треба,завршува утакмицата и после 3 саати те исплаќаат или нареден ден,им ебам семката.
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Odigran uste eden tiket na 500den
Ards gg3+
Lester gg3+
City gg3+
ManUtd 1
Celzi 1


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom