Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.070
Поени од реакции
36.722
И мене ми мириса на 1..
За Бентеке ако дознаеш нешто пиши ама за овој од Кристал не од КПР :)
На резултати го пишува повреда на коленото , а сега дали ќе биде спремен појма немам. Јас сигурно ќе го одиграм сингл , само ќе почекам официјални состави за да видам шо сума да ставам. :)
 
G

Goldie

Гостин
На резултати го пишува повреда на коленото , а сега дали ќе биде спремен појма немам. Јас сигурно ќе го одиграм сингл , само ќе почекам официјални состави за да видам шо сума да ставам. :)
Џонатан Бентеке е тој што нема да игра, братот на Кристијан Бентеке.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.070
Поени од реакции
36.722
Да брее , сум ги збркал. :D А и чудно ми стана овој Кристијан Бентеке добар играч беше кај заглавил у Кристал Палас.
Е сеа сигурно го пуцам кец за 1500. :)

Абре и овој играл за Кристал Палас , јебо брача хахахахах
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
И мене ми мириса на 1..
За Бентеке ако дознаеш нешто пиши ама за овој од Кристал не од КПР :)
На резултати го пишува повреда на коленото , а сега дали ќе биде спремен појма немам. Јас сигурно ќе го одиграм сингл , само ќе почекам официјални состави за да видам шо сума да ставам. :)
https://www.holmesdale.net/page.php?id=82&story=6805
Еве што најдов за утре за утакмицата Бентеке е во составот т.е ке игра а можно е и фламини да игра.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.070
Поени од реакции
36.722
https://www.holmesdale.net/page.php?id=82&story=6805
Еве што најдов за утре за утакмицата Бентеке е во составот т.е ке игра а можно е и фламини да игра.
Братму бил со повреда на коленото , овој појакиот ќе игра. Незнаев дека и двајцата се во Кристал Палас.
Јок не го играм , го изиграв 1 на еден тикет али за сингл нема шанса.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Како што слушнав Челзи со победа утре можел да постави рекорд на број на победи по ред прошлата го израмниле и сега ќе одат на рушење на рекордот . 1.40 е добар коефициент плус во топ форма се ..
Ротерхам - Виган ќе ја играм 2ка оваа првиве се испаднати 95% вториве ако се поправат малце и да заиграат фудбал може да се спасат , 4 порази по ред има Виган али сите се со 1 гол разлика и од подобри противници мора да ја искористат оваа утакмица и да земат 3 бода. Може и т2 2+ да се изигра овие дрва се во одбрана примаат голови .
 
L

Löwe

Гостин
Како што слушнав Челзи со победа утре можел да постави рекорд на број на победи по ред прошлата го израмниле и сега ќе одат на рушење на рекордот . 1.40 е добар коефициент плус во топ форма се ..
Ротерхам - Виган ќе ја играм 2ка оваа првиве се испаднати 95% вториве ако се поправат малце и да заиграат фудбал може да се спасат , 4 порази по ред има Виган али сите се со 1 гол разлика и од подобри противници мора да ја искористат оваа утакмица и да земат 3 бода. Може и т2 2+ да се изигра овие дрва се во одбрана примаат голови .
Тоа за клупскиот рекорд важи, а за во ПЛ му требаат уште 3-4 меча.
П.с
Ќе игра Пол вечер за Клиперс?
 

newcastle

Shearer
Член од
23 декември 2014
Мислења
346
Поени од реакции
183
Magdeburg - Rhein-Neckar 2
Ricoh - Karlskrona 1
Bayreuth - Bamberg 2
Kolossos - Aek 2
Bayern - Ulm 1[DOUBLEPOST=1482745015][/DOUBLEPOST]Watford - Palace ГГ
Arsenal - Wba T1 2+
Burnley - Middlesbrough T2 2+
Leicester - Everton T2 2+
Aston Villa - Burton T1 2+
Preston - Leeds ГГ
Rotherham - Wigan T2 2+
На мала уплата колку да се гледа нешто
 
Последно уредено:
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Pogolemi picki od Zlatna nema majka da rodi ..
Site igraci gi spustile na 1.4/1.5 koef ..
Chelmsford 3+
Fylde 3+
Arsenal 1t12+
Celzi 1t12+
ManUtd 1t12+
Everton gg3+
Uplata 300den


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom