A man of focus, commitment, sheer will...
14 јануари 2015
16.238
36.509
Juventus da dade gol 1.5 koef, so go ebam ke go secam, valjda ne se tolku invalidi da ne dadat barem gol vo vtorovo.

Mondonico

ВАР експерт
15 јануари 2013
10.150
18.148
Чист пенал не свираа во 40та минута, ако ти значи нешто, освен ако не мислиш во живо ова тек сега да го уплатиш.

16.238
36.509
Во живо, додека да уплатам на 1.42 падна, ја врзав со Манчестер -1 и Бенфика -1.

4.961
Незнам на кој дроги е овај судијава што суди на Салзбург .. му прават прекршок на 16м од страна т.е играчов од гостиве го чепна по колено и судијава не суди фаул и плус му даде жолт на играчов од салзбург..

15 октомври 2014
2.041
802
Kajgana Magijo ..samo uste ManUtd 1
Ne se znae samo koi se pogolemi gupci ..ovogidenesniot Mancester il onoj na Mojs ..tolku da se ropaci i da nemozat ovakov WestHam da si pobedat doma,neka se ubijat slobodno ..im ibam prokletite ..