Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Сега од неговиов пост исто како и неговиот муабет...ЈТи си виновна пробај да се смениш , за да биде подобро! Е зошто секогаш јас да се менувам, нека се смени он за мене!
pa ako treba nekoj da se menja,toa dokazuva deka ednostavno ne ste eden za drug.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.906
Поени од реакции
23.876
Сега од неговиов пост исто како и неговиот муабет...ЈТи си виновна пробај да се смениш , за да биде подобро! Е зошто секогаш јас да се менувам, нека се смени он за мене!
Знаев дека нема да бидам разбран. Кога реков до тебе е не мислам дека ти треба да се смениш кон него туку напротив да не се менуваш. До тебе е затоа што толерираш. Ако он решил така да си balls and dick игра твојата толеранција и не завземање став на Оди шетај му дава на него слобода да си прави што си сака. А таков не ти треба и не соодветствува со твојата личност или грешам?:toe: Ако грешам продолжи држ не дај со него до бесконечност. Ако не грешам земи ги уздите.
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Знаев дека нема да бидам разбран. Кога реков до тебе е не мислам дека ти треба да се смениш кон него туку напротив да не се менуваш. До тебе е затоа што толерираш. Ако он решил така да си balls and dick игра твојата толеранција и не завземање став на Оди шетај му дава на него слобода да си прави што си сака. А таков не ти треба и не соодветствува со твојата личност или грешам?:toe: Ако грешам продолжи држ не дај со него до бесконечност. Ако не грешам земи ги уздите.
Точно е јас сум премногу добра, и толерантна, па секогаш ги правам истите грешки, и си играат со моите чувства!
А нема да се сменам поради него , ако се сменам тоа ке биде само поради мене и никој друг, затоа што никој не заслужил да му пружам толкаво задоволство
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Точно е јас сум премногу добра, и толерантна, па секогаш ги правам истите грешки, и си играат со моите чувства!
А нема да се сменам поради него , ако се сменам тоа ке биде само поради мене и никој друг, затоа што никој не заслужил да му пружам толкаво задоволство
napreduvas,samo taka bravo.
 
Г

Гоццццце

Гостин
Како да и одговорам кога ке ми рече ако не те сакав немаше на бидам со тебе? По секоја караница ми го кажува ова и останувам без збор, не знам што да и вратам. :)
 
Член од
29 август 2008
Мислења
91
Поени од реакции
0
Поинтересно е кога си со некој/а поради забава а после тоа ја/го засакаш:)
ОФ: Потписот ти е на место :pos:
ne sum videl zensko sto ke e so nekogo zaradi zabava a posle toa da go zasaka bas takov primer do sega ne sum videl:D a bas bi sakal da vidam takov primer:smir:
p.s. bi sakal toa i jas da go pocustvuvam:)
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Ајде сега дајте некој нов, тежок и срцепарајучи проблем да го решаваме.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Ајде сега дајте некој нов, тежок и срцепарајучи проблем да го решаваме.
Не ми се дига кога сум заљубен во цурата. Пробав се (го тегнев, го лупав од биро, го мачкав со зејтин, вијагра...)не бе бато, нејќе...

Помош.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Не ми се дига кога сум заљубен во цурата. Пробав се (го тегнев, го лупав од биро, го мачкав со зејтин, вијагра...)не бе бато, нејќе...

Помош.
Сунет бачко, само тоа ќе те среди...пошо на психа мава.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Не ми се дига кога сум заљубен во цурата. Пробав се (го тегнев, го лупав од биро, го мачкав со зејтин, вијагра...)не бе бато, нејќе...

Помош.
Вистинската љубов е нежна и се покажува преку милувања, долги бакнежи, леење солзи и пишување писма.
А, не преку нешто насилно, валкано и животниско како секс.

Веројатно, тоа е главната причина за твојата импотенција.
Честатам Серпико, конечно ја осозна вистинската љубов.
И спремен си за брак.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Вистинската љубов е нежна и се покажува преку милувања, долги бакнежи, леење солзи и пишување писма.
А, не преку нешто насилно, валкано и животниско како секс.

Веројатно, тоа е главната причина за твојата импотенција.
Честатам Серпико, конечно ја осозна вистинксата љубов.
Фала.
Ал, ми се ебе.

Или не може и да ја сакаш и да ја ебеш? :stresen:
Вистинската љубов е мастурбативна?!
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Фала.
Ал, ми се ебе.

Или не може и да ја сакаш и да ја ебеш? :stresen:
Вистинската љубов е мастурбативна?!
Вистинската љубов е само онаа која ја осеќаш кон себе. Затоа е мастурбативна.

Па, како решение се наметнува, да мислиш на себе дур ја ебеш.
Пробај и јави ни како прошло.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Вистинската љубов е само онаа која ја осеќаш кон себе. Затоа е мастурбативна.

Па, како решение се наметнува, да мислиш на себе дур ја ебеш.
Пробај и јави ни како прошло.
Нема ебение за мене.
Ќе пробам да си најдам мир,
окован во манастир!


Или може она беше фригидна?!
Неисе, фала шо ми го реши проблемот Ада. Ти должам (68) :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom