Фан клуб: ЖРК Вардар

Член од
2 јули 2009
Мислења
302
Поени од реакции
164
ова е више срамота нека стави клуч на клубов и нека се фокусира на машкиот тим нека не ги плака овие барбики а парите да ги даде за играчи во машкиот тим како ни ја прочитаа играта алал им вера :tapp:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: No9
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Многу лоша игра во одбраната, плус со само две одбрани за 30 мин од голманките, од друга страна ја имаш хрваткава која се искина од бранење у пм, плус солидно играат во одбраната романкиве, нашиве се мачат у напад, не поврзано некако.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.338
Ova e najloso golmanot da fakja priklucok a ovie da se glupiraat... Sami si go baraat
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.218
Поени од реакции
8.058
Кур да пушат сите до една за ова што го прикажуваат!!!

Ја прославија непостоечкава голманка со фаца ко улично куче
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Вака шампиони, само во Македонија! Прати ги бе некаде у пм, не се овие за во Вардар!! Маметооооооо маминоооооо!
 
Член од
16 јануари 2014
Мислења
2.342
Поени од реакции
1.619
Битно медиумиве шампионки ги направија, само Будучност им бил пречка.. :pos::pos:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.218
Поени од реакции
8.058
Каков дебакл на курвиве!!! Овие треба да се пречекаат со мотки и нозете и рацете да им се искршат, матер им ебам курвинска!!!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.130
Поени од реакции
84.818
А мислев ќе се вратат.

Малку подобри да беа ќе беа очајни.
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Абе какво оправдание ваква ни била лигата, немале натпревари, медиумски притисок и незнам што. Како прво се тоа го знаеле и пред да почне ова, не се они од вчера ако им требало натпревари можеле да ирганизираат пријателски, медиумски притисок и незнам што не се они од вчера нели се професионалки и да има некакво влијание сепак не може да е толкаво. Ова што се случува е искрено СРАМОТА, распашана команда. Искрено комотно може и да се расформира екипава и така го нема оној симпатичен момент што го имаше Кометал на времето. Мизерија е ова.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.130
Поени од реакции
84.818
ова е више срамота нека стави клуч на клубов и нека се фокусира на машкиот тим нека не ги плака овие барбики а парите да ги даде за играчи во машкиот тим како ни ја прочитаа играта алал им вера :tapp:
Mхм. Да. Пошто нели успехов што го прави ЖРК до сега сто пати го направи Машкиот тим...

За пцовки се сите до една денеска ама да не претеруваме....тоа што сме навикнати на влез во фајнл 4 не значи дека е лесна работа 3 години по ред да стигнеш таму....
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.117
Поени од реакции
11.156
pa i ovie koomentatorive ocaj ccccc
20pati kazaa deka mn sme gi potcenile
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.303
Поени од реакции
29.352
За колку ја намести Самсоненко :coffee:
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Mхм. Да. Пошто нели успехов што го прави ЖРК до сега сто пати го направи Машкиот тим...

За пцовки се сите до една денеска ама да не претеруваме....тоа што сме навикнати на влез во фајнл 4 не значи дека е лесна работа 3 години по ред да стигнеш таму....
Секоја споредба на машкиот ракомет и женскиов и смешна. Конкуренцијата не е ни приближно иста. Плус не е муабетов дека не стигнале до Ф4, мубаетов е дека е срамота вака да губиш во полуфинале.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom