Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Anfield HQ ‏@AnfieldHQ 20h20 hours ago
Ben Smith told us Klopp wants his new look squad by July 1st so due to the Euros #LFC will want to get Gotze done as soon as possible. #lfc

Ќе биде жестоко после завршувањето на сезоната. Најбитни се Геце и Хектор. Ако успеат да ги договорат до пред почетокот на Европското ќе биде топ. Мада пожелно е сите да се купени до тогаш и после Европското сите да се спремни за подготовки.[DOUBLEPOST=1459326386][/DOUBLEPOST]Прегледај го приврзокот 142460
Исто ко оваа сезона кога си го скоцкавте тимот уште у Јуни? хехехехехе
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.577
Поени од реакции
11.490
Ама кога објаснуваше, како му било досадно на работа па се пуштил на форум и видел тагиран во фан клуб. Кога видел зошто е тагиран, го облеала ладна пот хахахахахахаахахахахахах
Ми се сврте памет, снага ми се стресе.
Никад титула да не видите, да му ебам све на тој Роџерс копилето неспособно што само со таленти се шлепа да му ебам тоа неталентираното створење.

форца евертон, форца манчестер, форца арсенал, форца челзи

манчини мајку да ти ебам 100 матер да ти ебам
:pos::pos::pos:
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.479
Поени од реакции
17.171
За ова ти велев на фб за овај пост на Џонтра :D хаха

btw шо ми кажва @Rosemberg дека ич не сте биле дружељубиви вие Ливерпулците не сте ме примале во пораката за тролањето ццц :D
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.577
Поени од реакции
11.490
За ова ти велев на фб за овај пост на Џонтра :D хаха

btw шо ми кажва @Rosemberg дека ич не сте биле дружељубиви вие Ливерпулците не сте ме примале во пораката за тролањето ццц :D
Треба како Донев јавно да кажиш дека се откажуваш од Јувентус и почнуваш да навиваш за Ливерпул :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.479
Поени од реакции
17.171
Треба како Донев јавно да кажиш дека се откажуваш од Јувентус и почнуваш да навиваш за Ливерпул :D
Не знајш ти дека за Рома, Интер, Милан за сите навивам досега :D ?
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.846
Поени од реакции
10.650
Денеска на факултет ја покажаа старата верзија на веб сајтот на Ливепрул како лошо организиран сајт и професорот рече само некој голем фан на Ливерпул ќе го посетува ова. :D Ама стварно беше лош сајтот у курац.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.577
Поени од реакции
11.490
Денеска на факултет ја покажаа старата верзија на веб сајтот на Ливепрул како лошо организиран сајт и професорот рече само некој голем фан на Ливерпул ќе го посетува ова. :D Ама стварно беше лош сајтот у курац.
Зошто не го отера у курац?
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Денеска на факултет ја покажаа старата верзија на веб сајтот на Ливепрул како лошо организиран сајт и професорот рече само некој голем фан на Ливерпул ќе го посетува ова. :D Ама стварно беше лош сајтот у курац.
Како програмер (додуша во последниве 2-3 недели го средија сајтот) им наоѓав уште едно грото на багови, ама во последно време гледам ги средиле.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.155
Поени од реакции
7.858
Никој не спомнува дека новото засилување Гоце покрај голот , одлично изиграл вчера со жабарите (n)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.846
Поени од реакции
10.650
Како програмер (додуша во последниве 2-3 недели го средија сајтот) им наоѓав уште едно грото на багови, ама во последно време гледам ги средиле.
Еве колега програмер, кога разбира некој, разбира. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom