Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Хахахахха добри дроги си дилате во темата, мора да се признае.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.578
Поени од реакции
11.491
Хахахахха добри дроги си дилате во темата, мора да се признае.
Јас ти викам дека ќе те нема кога ќе заврши преодниот рок. :coffee: Ако сакаш и ќе се кладиме
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Многу веројатно Зиелински на лето ќе биде првото засилување.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Грујиќ на лето ќе биде првото засилување :)
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
CetPkB0XIAEI1Zi.jpg

Геце, Желински и Хектор по мене се реални и трансфери за очекување на лето. Од прилика вкупниот нивни износ би бил некаде под 50 милиони фунти. Матип и Грујиќ, да може да пазари уште еден голман Клоп и да го исчисти ѓубрето, Ливерпул ќе има одлично лето. И пак веројатно Ливерпул агресивно ќе купува на пазарот уште пред Европското првенство да започни.
Ако успеат да го договорат Геце за 20 милиони тоа ќе биди еден од најдобрите трансфери во историјата на клубот. На ранг со Алонсо, Маскерано, Суарез, Торес, Керол :D
 
Последно уредено:

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.578
Поени од реакции
11.491
Матип од Топаана е второ а после по твојот редослед :)
Od tolku sto e biten go zaboravivme[DOUBLEPOST=1459264238][/DOUBLEPOST]
Прегледај го приврзокот 142408

Геце, Желински и Хектор по мене се реални и трансфери за очекување на лето. Од прилика вкупниот нивни износ би бил некаде под 50 милиони фунти. Матип и Грујиќ, да може да пазари уште еден голман Клоп и да го исчисти ѓубрето, Ливерпул ќе има одлично лето. И пак веројатно Ливерпул агресивно ќе купува на пазарот уште пред Европското првенство да започни.
Ако успеат да го договорат Геце за 20 милиони тоа ќе биди еден од најдобрите трансфери во историјата на клубот. На ранг со Алонсо, Маскерано, Суарез, Торес, Керол :D
Ovie dena vakva statija i za Leva ke ima.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Стелт, имав кандидис едно време пошто бев глуп у дупев дроља без кондом. Муабетот ми е дека сега повеќе ме пржи курот поради твоиве „смешни“ постови него додека го „прележував“.

Толку си плиток, ко вир од пролетен дожд што само ти не можеш да оцениш дека се заебаваме со Лева.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom