Grmys
Поени од реакции
982

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Zdravo druzhe prochitav za dobermani neshto na forumov pa dali prodavash iam nekoi prashanja?
    Grmys
    Grmys
    Имам женка ама во моментов нема мали...треба да и дојде период за парење негде март-април, па ако не најдеш до тогаш може да се договориме
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom