Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Procedura na zaclenuvanje ?sto konkretno treba ?
Мислам дека број на лична карта бараа податоци нормално име презиме адреса град... телефонски број , не сум сигурен за бројот од лична карта али мислам дека тоа требаше пред 2 години се имам зачленето заборавив што требаше , и да уплата се врши само преку скрил минимум депозит е 2 евра, минимален влог на тикет е 0.5 евра и може да ги подигниш парите 72 часа откако ќе направиш депозит т.е после 3 дена од депозитирањето.
 
Член од
10 август 2012
Мислења
915
Поени од реакции
780
Може во живо да се игра?
Да
Procedura na zaclenuvanje ?sto konkretno treba ?
Потполнуваш пристапница сите податоци од лична карта ти праат картичка се регистрираш на страната ја активираш картицата на страната и уплаќаш у банка , за 1 ден парите ти се на сметка за кладење, уплатници они даваат.

имаат и брошури и е топ објаснето, влези во моцарт, права ствар е за мене
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.593
Поени од реакции
1.140
Да

Потполнуваш пристапница сите податоци од лична карта ти праат картичка се регистрираш на страната ја активираш картицата на страната и уплаќаш у банка , за 1 ден парите ти се на сметка за кладење, уплатници они даваат.

имаат и брошури и е топ објаснето, влези во моцарт, права ствар е за мене
За колку време ја даваат картичката? само тоа ме кочи да почнам
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Wall 18.5+
Okafor 17.5+
Aldridge 16.5+
Hayward 22.5-
Butler 23.5-
Paul 22.5-
Durant 28.5-
Curry 28.5-
Od celava ponuda nemozes 3 para da odberes .
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.145
Поени од реакции
18.123
Lille-Caen 1
Verona-Atalanta X
Aberdeen-Celtic GG

http://tinyurl.com/z67uzv7
Другар зошто на Лил квотата е 1.85, а играат 16то пласиран против 5то пласиран? Знам дека Лил се поголемо име од Каен, ама имаат 5 победи во 23 натпревари сезонава. Има нешто повредени, некоја позитивна или негативна серија кај едниот или кај другиот или ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom