Новогодишна собиранка! [26.12.2015 - сабота, БАР ОН 21:00 ч.]

Новогодишна собиранка?


  • Вкупно гласачи
    177
S

StormRage

Гостин
Епа народе утре... т.е. покасно денес е големиот ден. Пре парти мај плејс, пошо нели се потпишувало петиција Пеџа да го бркаат од зградата.
Организација, нема, алкохол (има нешто ама донесете си, ќе ви треба :D ) други опојни и психотропни супстанци не се добредојдени (yeah right).
Ќе ме најте кај железничка, на пп, фб, кој ми има број, прајте организација и кажете ми шо како :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Lu

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Рики не смее да биде диџеј.[DOUBLEPOST=1451127402][/DOUBLEPOST]И да, на тоа телевизорчето можи да се пушти Сотон-Арсенал, да фрламе по едно око. :D
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Епа народе утре... т.е. покасно денес е големиот ден. Пре парти мај плејс, пошо нели се потпишувало петиција Пеџа да го бркаат од зградата.
Организација, нема, алкохол (има нешто ама донесете си, ќе ви треба :D ) други опојни и психотропни супстанци не се добредојдени (yeah right).
Ќе ме најте кај железничка, на пп, фб, кој ми има број, прајте организација и кажете ми шо како :D
И обавезно понесете си тоалет хартија! :D[DOUBLEPOST=1451129313][/DOUBLEPOST]
Напијте се сите добро на дешафките пред собиранката пошо ако Рики е диџеј ондак ќе ни треба.
Не туку ми глумете, сите сте латентни турбофолкери.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
И обавезно понесете си тоалет хартија! :D[DOUBLEPOST=1451129313][/DOUBLEPOST]

Не туку ми глумете, сите сте латентни турбофолкери.
Не збори така, Џонтра воопшто не е турбофолкер, он само случајно понекогаш постира Аца Лукас и Милица Тодоровиќ, али пак ќе речам, чиста случајност е тоа. Инаку слуша исклучително квалитетна музика, пред се стари класици од кои застанува здивот.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Не збори така, Џонтра воопшто не е турбофолкер, он само случајно понекогаш постира Аца Лукас и Милица Тодоровиќ, али пак ќе речам, чиста случајност е тоа. Инаку слуша исклучително квалитетна музика, пред се стари класици од кои застанува здивот.
Му го хакнуваат профилот.

@Stefan-kobe, ти нешто многу се вртиш околу Пеја и Џонтра, кога и да се спомнат, ти си тука да се надоврзеш. Да не сте непар?
 
Последно уредено:
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Му го хакнуваат профилот.

@Stefan-kobe, ти нешто многу се вртиш околу Пеја и Џонтра, кога и да се спомнат, ти си тука да се надоврзеш. Да не сте непар?
Мрш мајче да му заебам коцкарско, не сакам со такви како него да градам иднина.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
Многу убаво си испаднал на сликава од аватарот. :*
Epic Стек е тоа, нормално дека убаво испаднал.
Инаку не фала, со жутоклунци и со Ники МинаЖ не правам ништо, само нечурал. :D
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.606
Поени од реакции
12.390
Поради временските непогоди ( 32 саати на работа во 2 дена ), ќе ви посакам само убав провод :backa::love:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.679
Поени од реакции
19.592
Epic Стек е тоа, нормално дека убаво испаднал.
Инаку не фала, со жутоклунци и со Ники МинаЖ не правам ништо, само нечурал. :D
Shto e bitno koj komu, bitno e da se sakate.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.702
Поени од реакции
24.167
Плејлистата е спремна :sneaky:
Риќи, мајката да им ја расплачеш вечерва! Сети се како те подјебаваа кога ги искажа своите емоции за мачето. Сега дојде твој ред за одмазда, нека страдаат!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom