Football Manager 15

Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Мене ми се игра, не можам да чекам, ја има за 25 ЕУР и ќе ја земам.
Него, вчера симнав некој руски торент на бетава, онака викам да ја разгледам пред целосната, си ја пушта се, само имињата на играчите и моето име се пореметени, некои непостоечки, ама нема везе, ја пуштив онака колку осет да добијам за промените.
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
^ Имињата не се вистински и крешува на после првиот ден.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
многу лесно се лутеле играчите на бетава. Не од торент, зборам за овие на pre order што ја имаат.
 
Ф

Флеш

Гостин
многу лесно се лутеле играчите на бетава. Не од торент, зборам за овие на pre order што ја имаат.
ти па шо сакаш,сите знаеме коа се симиња кога ја пуштаат,лоша е верзијата,додека испаднат пачови и се среди,најдобро е јануари-фебвруари коа пуштаат последен пач и се средува.Сеа се во бета фаза и уше доста гомненици ќе има до јануари.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.221
Поени од реакции
5.128
^ Имињата не се вистински и крешува на после првиот ден.
Ја па ја симнав чисто колку да проверам оценки на играчиве пошо пуна е багови бетава не ни планирав да ја играм, али ни тоа немоеш од торентуванава верзија.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ти па шо сакаш,сите знаеме коа се симиња кога ја пуштаат,лоша е верзијата,додека испаднат пачови и се среди,најдобро е јануари-фебвруари коа пуштаат последен пач и се средува.Сеа се во бета фаза и уше доста гомненици ќе има до јануари.
Тоа е проблемот, немаат никаква конкуренција од SI. Секоја година истото срање е, срамота за игра од таков калибар со толку следачи секоја година истото та истото, три месеца бета фаза да седи. Море ни алфа не е.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
гледам неможе да бетава да си одберам тим од Премиер лига нити па од било која од најсилниве лиги, исто и само две репрезентации ми дава. Така е и кај вас?[DOUBLEPOST=1415052429][/DOUBLEPOST]едноставноооо неелиииии игнорирајте го погорниот пост :D
тешка ретарда
 
Последно уредено:

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.343
ja molam gospod SI da dobijat nekoja kvalitetna konkurencija pa i da go jadat k*rot nekolku godini od niv, pa da zemat da si zasukaat rakavi a nie da bideme u edna win-win situacija, 2 menadzera, why not, do it !
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
ja molam gospod SI da dobijat nekoja kvalitetna konkurencija pa i da go jadat k*rot nekolku godini od niv, pa da zemat da si zasukaat rakavi a nie da bideme u edna win-win situacija, 2 menadzera, why not, do it !
Теоретски шанси нема да добијат здрава конкуренција.
20 и кусур години го надградуваат енџинот, невозможно е да искодираш од старт слична или подобра фудбалска симулација од нив па макар и најдобрите програмери да ги имаш.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
NEWS: The ‪#‎FM15‬ Demo is officially available to download on Steam!

Get stuck into 6 in-game months of play & as always, your saves will carry on into the full game if you choose to upgrade.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Многу ми е чудна сеа. дур се навикнам на новиот скин.. :D
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Сеа има надеж дека ќе направат скин како тој од 2006ката. :D

Лесно се привикнав на ова, не е нешто комплицирано. Утакмициве изгледаат поубаво иако голманите се подупки од порано.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Па добро, не дека пола саат поминав барајќи player search и на крај не најдов, затоа што нема :)
Во скаутинг го ставиле бе :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom