Каде може да најдам? (Општи прашања)

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Член од
26 август 2011
Мислења
94
Поени од реакции
33
Каде да најдам семе од лен и знаете ли колку пари е ? : )
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Каде во СК можам да го најдам местото каде што се давало жута фонтана ? Нека ми пишат ПП само тие што знаат за што станува збор.
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
580
Не знаев каде да го поставам прашањево па тука се надевам дека ќе добијам одговор.
Барањата што ги дававме за ЕКЗ јас имам дадено уште пред 6 месеци и уште нема одговор што се случува што да правам знае некој, има слично искуство
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Некој да не знае , евтини пилешки прсти на кило во Скопје кај има?

Општо скара на кило т.е.
 
Член од
9 април 2011
Мислења
810
Поени од реакции
1.043
Не знаев каде да го поставам прашањево па тука се надевам дека ќе добијам одговор.
Барањата што ги дававме за ЕКЗ јас имам дадено уште пред 6 месеци и уште нема одговор што се случува што да правам знае некој, има слично искуство
Логирај се на оваа страна
https://moeosiguruvanje.fzo.org.mk/Тука ќе внесеш податоци твои од здравствената книшка и ќе те логира, најдолу каде што пишува СТАТУС ЕЗК ќе видиш до каде е, мада картичките мислам дека се предадени во подрачните единици на ФЗОМ.

П.С. ЕЗБО ИЛИ БЗЛ е бројот на здравствената легитимација (книшка)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.977
Поени од реакции
10.653
Некој да не знае , евтини пилешки прсти на кило во Скопје кај има?

Општо скара на кило т.е.
ми се чини во Веро се некаде 450 ден/кг, провери и по сендвичариве Вили и тие почнаа да продаваат :)
--- надополнето: 10 октомври 2013 во 19:27 ---
те излажав :D пред некој ден земав 300гр и платив некаде 100 ден, значи околу 350ден би требало да е килограм :P
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
580
Логирај се на оваа страна
https://moeosiguruvanje.fzo.org.mk/Тука ќе внесеш податоци твои од здравствената книшка и ќе те логира, најдолу каде што пишува СТАТУС ЕЗК ќе видиш до каде е, мада картичките мислам дека се предадени во подрачните единици на ФЗОМ.

П.С. ЕЗБО ИЛИ БЗЛ е бројот на здравствената легитимација (книшка)

Па тоа е и проблемот ми пишува нема поднесено барање а јас имам?
 
Член од
9 април 2011
Мислења
810
Поени од реакции
1.043
Па тоа е и проблемот ми пишува нема поднесено барање а јас имам?
Тогаш најубаво да појдеш до подрачниот ФЗОМ и да си прашаш дали е готова, и зошто ти пишува дека немаш поднесено.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom