PES 2014

Rale

Crno Beli Svet
Член од
14 април 2012
Мислења
809
Поени од реакции
723
Исто и јас. А се спремав толку време да ја купам.
Dzaba bratce,denes ja kupiv...nemozev da izdrzam,a i mnogu mnogu ne se baziram veke na komentari bidejki i 2012 ja pravele katastrofa pa super mi bese,a posebno ne se baziram na tie sto samo ja igrale demo verzijata.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Dzaba bratce,denes ja kupiv...nemozev da izdrzam,a i mnogu mnogu ne se baziram veke na komentari bidejki i 2012 ja pravele katastrofa pa super mi bese,a posebno ne se baziram na tie sto samo ja igrale demo verzijata.
И колкава е разликата од таа денес што ја купи, до оваа РЕЛОАДЕД што е излезена по торенти? :cautious:
 

Rale

Crno Beli Svet
Член од
14 април 2012
Мислења
809
Поени од реакции
723
И колкава е разликата од таа денес што ја купи, до оваа РЕЛОАДЕД што е излезена по торенти? :cautious:
Martin najiskreno neznam oti tek sega od rabota se vrativ i uste ja nemam pusteno,,no offence...po forumi sto imav citano site tie sto plukaa bea so demo verzijata,a ovie sto go imaat kupeno originalot vikaat deka e podobra od demoto taka da stvarno neznam sto da kazam,,,ke ja igram pa ke komentiram.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Овие што ги спуштаме кракованите , се исти како оригиналната само што со оригиналот може да се игра онлајн а со овие не може .
 

Rale

Crno Beli Svet
Член од
14 април 2012
Мислења
809
Поени од реакции
723
Da ama toa se full verzii neli,,jas zboram za onie sto se zalat a ja imale samo demo verzijata spusteno.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Прашуваше која е разликата помеѓу reloaded и оригиналната, јас ќе му одговорам дека нема разлика , значи тоа е целосна игра само што е кракирана и не може да се игра онлајн како оригиналот, така да залудно си фрлил пари за оригиналот пошто е стварно катастрофа пес14.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Da ama toa se full verzii neli,,jas zboram za onie sto se zalat a ja imale samo demo verzijata spusteno.

Значи сите што ја критикуваме ја имаме целосната верзија. Така да, наздравје нека ти се парите дадени. :icon_lol:
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Da ama toa se full verzii neli,,jas zboram za onie sto se zalat a ja imale samo demo verzijata spusteno.
Како што ти кажа батето погоре. Изледа не си бил во тек со настаните. Пес демо воопшто и не пробавме. Директно целата игра која е катастрофа :D
Не требало да избрзаш.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
И колкава е разликата од таа денес што ја купи, до оваа РЕЛОАДЕД што е излезена по торенти? :cautious:
абе играта е катастрофа, ама каде каде поинтересно е со други да играш online и сите online features да ги поседуваш отколку само со ботови
 

Rale

Crno Beli Svet
Член од
14 април 2012
Мислења
809
Поени од реакции
723
абе играта е катастрофа, ама каде каде поинтересно е со други да играш online и сите online features да ги поседуваш отколку само со ботови
Pa poradi online i ja zemav samo,toa e slasta za mene...vo 2012 bev eden od najdobrite online vo PS3 platforma,za ovaa ke vidime,,se gleda deka den i nok se razlika.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.835
Поени од реакции
10.197
Ako si ja kupil pc verzijata i ako nemas graficka od 5k i 4 jadren procesor nazdravje bricenje. Nalet se drugo so e poebano ali seckaaa korne brate, edino nekoj magionicarski trik ako znajs
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Dzaba bratce,denes ja kupiv...nemozev da izdrzam,a i mnogu mnogu ne se baziram veke na komentari bidejki i 2012 ja pravele katastrofa pa super mi bese,a posebno ne se baziram na tie sto samo ja igrale demo verzijata.
Да ти кажам и мене не ме држи место. Ќе ја купам и јас деновиве.
--- надополнето: 23 септември 2013 во 20:48 ---
Ај да прашам уште нешто, може е глупо прашанњето ама кога немам појма мора да прашам
што е разликата помеѓу PAL I NTSC FORMATOT , да знам која да ја нарачам. Прашувам за играње на пс3 на лцд телевизор.
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Да ти кажам и мене не ме држи место. Ќе ја купам и јас деновиве.
--- надополнето: 23 септември 2013 во 20:48 ---
Ај да прашам уште нешто, може е глупо прашанњето ама кога немам појма мора да прашам
што е разликата помеѓу PAL I NTSC FORMATOT , да знам која да ја нарачам. Прашувам за играње на пс3 на лцд телевизор.
PAL форматот се користи во Европа, а NTSC во Америка. Инаку тие се стандарди за аналоген сигнал.
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
PAL форматот се користи во Европа, а NTSC во Америка. Инаку тие се стандарди за аналоген сигнал.
Значи да си ја порачам таа со PAL FORMATOT гледам и цената и е некој 5-6 долари поефтина
 

Kajgana Shop

На врв Bottom