Пазарете се тука!

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.506
Поени од реакции
2.638
Не биди лоод
Барај до 150 евра

Бтв јас купувам ајфон 5ка до 250 евра
Хахаха не е за мене за другар е.Јас само го пишувам он тоа што ми го кажа.И јас би размислувал за нешто поубаво за зимање али никој не купува Zte Blade III барем не во кеш.Плус сега како што го дава ВИП без пари тешко да се отарасам од него за добра пара :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Хахаха не е за мене за другар е.Јас само го пишувам он тоа што ми го кажа.И јас би размислувал за нешто поубаво за зимање али никој не купува Zte Blade III барем не во кеш.Плус сега како што го дава ВИП без пари тешко да се отарасам од него за добра пара :)
Е добро де, стрпи се дур заврши промоцијата, и така е лимитирана, и после пробај пак :D.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Хахаха не е за мене за другар е.Јас само го пишувам он тоа што ми го кажа.И јас би размислувал за нешто поубаво за зимање али никој не купува Zte Blade III барем не во кеш.Плус сега како што го дава ВИП без пари тешко да се отарасам од него за добра пара :)
Колку го даваш?
имам и јас т.е. на брат ми е ... солиден е и ефтин модел + батерија супер си држи
го имам јас користено 2-3 недели кога останав во меѓу простор со телефони менување :)
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Јас продавам С3 по твоиве спецификации. Колку сакаш, не мора една, само од септември месец па натака.
Спецификации или услови? Септември месец е далеку.. до тогаш 10 пати ќе го купам.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.506
Поени од реакции
2.638
Колку го даваш?
имам и јас т.е. на брат ми е ... солиден е и ефтин модел + батерија супер си држи
го имам јас користено 2-3 недели кога останав во меѓу простор со телефони менување :)
Па не знам искрено едно 7000ден би му барал а уште поубаво би било да најдам некој што би ми направил замена за појак телефон со моја доплата :)

За батеријата немам зборови истотака и за телефонот во комплетна слика супер е android on a budget дефинитивно :)
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
Не биди лоод
Барај до 150 евра

Бтв јас купувам ајфон 5ка до 250 евра

Иначе и јас купувам ново Ферари, исклучиво никогаш не возено, го менвуам глава за глава за малце користено Југо 45, во возна состојба, само пали на гурање, иначе другото е се добро, и саук и кочници и брисачи - СЕ!
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
660
Поени од реакции
421
Продавам HTC 8S штотуку купено, со фул опрема и не гребнато, може и замена со + доплата за подобар телефон. повеќе инфо - пп
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Проценка за Галакси Нексус некој да даде? Корситен 5-6 месеци, нон-стоп во футрола, фабричко пакување, гаранција до октомври (Самсунг).
 

Özil <3 PP

Pass Master
Член од
8 мај 2013
Мислења
245
Поени од реакции
750
Да не продава некој Samsung Galaxy S3 mini ?
 
Член од
7 ноември 2008
Мислења
50
Поени од реакции
42
Дајте некоја понуда за солидно телефонче за 50 - 60 евриќа, ново или не многу користено, само да не е реплика, WiFi обавезно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom