Dreamson
Поени од реакции
49

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Еј друже од кај можам да купам Canon PowerShot SX 110 IS, и колку чини да не знаеш? Глеам на ова PixPlus, многу скапо 15000 :S
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom