Секс школо

Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Од медицинска ракавица, средниот прст нека го пресечи и нека го стави.... по медицински изгледа.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.622
Поени од реакции
31.828
Да бе, едните се за секс а другите за пушење не знаеше. Треба јасно да си кажи од кои сака за да не се заеби цел филм капиш?:D
Има и за правење стрелчиња за мавање со пачки по женски дупој.
Едни деца така си најдоа гумче на дрвце и си направија стрелче. Кефови беа, ем заштедија на дупнат балон, ем поголемо затегнување и подалечен истрел имаа:vozbud:
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Има и за правење стрелчиња за мавање со пачки по женски дупој.
Их,ме потсети на почетокот на деведесетите, колку само пачки завршија во женски дупој да можат да зборнат само хахах. Имаше и ќотек за потромавите и неспретните другари кои горделиво ни го опишуваа интензитетот на шамарите откако биваа фатени :D
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.038
Поени од реакции
796
Да бе, едните се за секс а другите за пушење не знаеше. Треба јасно да си кажи од кои сака за да не се заеби цел филм капиш?:D
Јас да умрев не ќе знаев да не беше кајгана....И сум избрала метод да се едуцирам :tapp:
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Јас да умрев не ќе знаев да не беше кајгана....И сум избрала метод да се едуцирам :tapp:
Не ја обвинувај кајгана поради еден пост, а за методите преиспитај се уште еднаш до тебе е изгледа (y)
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.853
Поени од реакции
12.350
Имат и кондоми шо се за со вода полнење и уште едни како замена за балон :D.
И ти ме врати на почетокот од деведесеттите аххх those were the days my friend :(
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
16 години?
кај отиде светов брејјјј :tapp: не си мала да имаш дечко да речеме, ама секс бе :facepalm: има време не се брзај, после ќе се каеш.
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
Уште не си имала секс, ти анти бејби пилули бараш.
Јас едно знам, а тоа е дека најубаво се губи невиност без кондом. Секако дека треба да внимава дечкото.
Може со краставица ќе има секс,со друго разноразно воче,поврче и остало.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
A да си земеш ти дилдо ? Најпрво , на прв секс доколку дечкото / детенцето ти сврши кадешто нетреба знаеш дека повеќе мајка ти ќе плаче од тебе нели ? Друго , зошто не ја почекаш вистинската љубов за со неа да се про*беш ? Најискрено не гледам резон зошто би легнала со некого кој знаеш дека после сексот ќе те откачи ?

Ima li nekoi poiskusni za da mi predlozat kakvi kondomi da zemam za prviot seks i da mi dadat nekoi informaicii za anti baby pilulite
И да , би било добро доколку оставиш матичен во твојот потпис. Името и презимето се важни да , ама на човека поважно му е да знае кога ти е роденден. Ипак , никогаш незнаеш што поклон ќе добиеш за роденден. Боже мили Марија Иванова ник за на форум. Шо не стаи и улица и број , и секако матичен у потпис.
 
H

HoT IcE

Гостин
Не бе, зошто да се ебеш со него првпат ако ти е страв, акни се од мењачот на неговата кола еднаш и завршена работа.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Gea

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.735
Поени од реакции
11.198
Ima li nekoi poiskusni za da mi predlozat kakvi kondomi da zemam za prviot seks i da mi dadat nekoi informaicii za anti baby pilulite

:pos: не ме јеби бре
Земи штиркај јеботе сигурно си домачица. Марија Иванова Lol :pos: дај стави матичен у потпис молим те. Мрднат народ не ми се веруе.

16 години?
кај отиде светов брејјјј :tapp: не си мала да имаш дечко да речеме, ама секс бе :facepalm: има време не се брзај, после ќе се каеш.
Педер, не е срамота ако си ебел првпат на 20че. Машко и поштен муабет не идат у дует, од дамнина.
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Иванова!! Јас и мајка ти сме многу разочарани од тебе :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom