Танц со ѕвездите (МТВ 1)

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Штета Аделинка испадна!Не дека играше одлично,али шарм имаше:P ,а и споредбено со дрвото Маријана е 10 пати подобра.Оваа врска си нема од играње,а кога ќе отвори уста ми се згрозува животов.
Со оглед на тоа што Маријана оди одамна на часови за танц/балет/нешто слично, муабетов ти паѓа во вода.
 

Peterson15

A TryHard
Член од
20 мај 2012
Мислења
169
Поени од реакции
188
Со оглед на тоа што Маријана оди одамна на часови за танц/балет/нешто слично, муабетов ти паѓа во вода.
Ова демек дрва неталентирани луѓе не се способни да појдат на часови за танц/балет/нешо слично?


П.С. Добра беше Аделина, штета шо излезе. Можда и требаше малу повисок/покрупен партнер за покомплицирани дигања/спуштања/вртења.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ова демек дрва неталентирани луѓе не се способни да појдат на часови за танц/балет/нешо слично?
Не ти ја сфаќам поентава. Зборот ми беше, колкаво и да е дрво, ако идела неколку години на курсеви, поубаво ќе игра од оние кои тренираат за шоуво еден месец.
 

Peterson15

A TryHard
Член од
20 мај 2012
Мислења
169
Поени од реакции
188
Не ти ја сфаќам поентава. Зборот ми беше, колкаво и да е дрво, ако идела неколку години на курсеви, поубаво ќе игра од оние кои тренираат за шоуво еден месец.
Има бе доволно големи дрва шо немаат ритам, па нека идат и десет години па може аматер да врти кругови околу нив.

Немав поента да го оспорувам талентот на Марето. Убо игра, и добра нога држи. :)
 
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Со оглед на тоа што Маријана оди одамна на часови за танц/балет/нешто слично, муабетов ти паѓа во вода.
Човек незнам каде оди,ама мене ми е навистина одвратна и сметам дека освен на Латас швалерка за ништо друго не би ја бидувало....


Ова демек дрва неталентирани луѓе не се способни да појдат на часови за танц/балет/нешо слично?


П.С. Добра беше Аделина, штета шо излезе. Можда и требаше малу повисок/покрупен партнер за покомплицирани дигања/спуштања/вртења.
Што знам,мене доста солиден ми се виде танчеров на Аделина.Немам никакви замерки кон него,али ако не ја исплескал овој еднаш танчеров ништо.Грев е да ја учиш да игра Аделинка,а да не ја поминеш барем еднаш:)

Сепак како што кажав не сум го гледал од тогаш шоуто,па поим немам што се случува и дали Ова Марјана изиграла како што треба.:(
 
G

grande-juve

Гостин
Мене во шоуво ми смета што заради водителите и судиите некако се губи на динамичност, премногу го тупат, а и после настапите коа ќе почнат натпреварувачиве секој со секој да се лигави... :D Ама ко за првпат добро е... Ја глеам паралелно и америчката верзија и таму и судиите се шоу, плус има и прејаки танци:) ...
 

Peterson15

A TryHard
Член од
20 мај 2012
Мислења
169
Поени од реакции
188
Човек незнам каде оди,ама мене ми е навистина одвратна и сметам дека освен на Латас швалерка за ништо друго не би ја бидувало....




Што знам,мене доста солиден ми се виде танчеров на Аделина.Немам никакви замерки кон него,али ако не ја исплескал овој еднаш танчеров ништо.Грев е да ја учиш да игра Аделинка,а да не ја поминеш барем еднаш:)

Сепак како што кажав не сум го гледал од тогаш шоуто,па поим немам што се случува и дали Ова Марјана изиграла како што треба.:(
Не дека не беше солиден. Прекрасно играше. Ама, игра улога и те како тежина и сооднос со женското. Ќе му беше троа полесно и троа постабилно да си играше "горе, долу" со Лоба.

За дали ја "исплескал" Аделина. No comment. Пола од танчерине сумљам дека сакаат да плескаат жени. ;)
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
лелееееее Марихуана т.е Ријана колку е жешка :drk:
како Наоми Кембел е во телото :P
и има природни И ГОЛЕМИ.... очи
и требаше да играат на Ин да клозет од кралот на попот (Мајкл Џексон со Наоми во спотот како шо беа)
иако и на оваа беа супер

зошто бе срцката Лоба излезе зоштоооо :(

мене сите ми се допаѓаат како играат оти јас како антиталент за играње овде и аматерите за мене се професионалци
јас да бев таму ќе ги изгазев и искршев партнерките :pos:

се гледа дека се трудат само да не останат трудни :D
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.777
Поени од реакции
1.533
Мене испаѓањава ми се кој како има обврски Висар испадна доби дете , Лоба испаѓа има кампања со Дурекс...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom