Обложување на нет

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
сакам да прашам имам акаунт на bwin и скоро ја менуваа страната и фатив едно ливче и стои дека е фатено а парите не ми се додадени на акаунтот дали знае некој у врска со ова???
Пиши им во Contact support . ќе ти го исплатат .
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
некој за размена, да му дадам на покерстарс 11-12$ тој мене на манибукер ??
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дечки можи некој да ми кажи за правење на блог која е постапката и кој е смс сервисот за испраќање на пораки и префрлање на пари ако знае некој?
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.895
Поени од реакции
8.756
Дечки можи некој да ми кажи за правење на блог која е постапката и кој е смс сервисот за испраќање на пораки и префрлање на пари ако знае некој?
ц ц Џони бе :D абе заеби коцката, нема аир од тоа никој видено, ќе останеш без куќа и жена :pos:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
ц ц Џони бе :D абе заеби коцката, нема аир од тоа никој видено, ќе останеш без куќа и жена :pos:
не бе сериозна е работата:D..знаеме за тебе дека остана без се и сега се трудиш да не тргниме по истите патеки те разбирам:pos:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.895
Поени од реакции
8.756
Член од
18 јули 2008
Мислења
479
Поени од реакции
140
Ми се пракат парите од манибукер на висата, 3 дена нема ништо, има шанси до пред нова година да стигнат или викендите тешко ? : :mad:
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Ми се пракат парите од манибукер на висата, 3 дена нема ништо, има шанси до пред нова година да стигнат или викендите тешко ? : :mad:
Ако ти е прва трансакција најмалце недела ипол ќе ги чекаш.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Има интересен сајт каде што е објаснет начинот на кој може да се започне со онлине кладење а имаат и e-mail и одговараат на прашања така да кој е заинтересиран еве линк од сајтот..Клик тука
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.180
Поени од реакции
64.846
Дечки, се решив да отворам акаунт на bet365 како за почеток.

Од она што го разбрав низ темава наназад, најдобри картички за врзување со bet365 се Виза Електрон на НЛБ и Виза од Уни Банк.
Најдобриот начин за да не се поставуваат прашања од каде се парите е очигледно аднувањето на една од картичките на moneybookers.

Сакам да ставам 100 Е за почеток на трансакциската сметка во НЛБ, и потоа да ја верифицирам картичката на Моneybookers.

Имам неколку прашања
- Како иде додавањето на средства на bet365, директно се праќаат од moneybookers или се влечат од bet365?
- Како иде повлекувањето на средства од bet365 спрема moneybookers?
- Ако утре ја покренам постапката, за колку дена би требало да имам целосно функционален акаунт?

Фала однапред
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.914
Зошто ви е манибукерс бе луѓе?
Јас играм со картичка од НЛБ со години, си ги подигам парите на банкомат, никој никогаш не ме прашал ништо.
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Isto i jas si podigam pari od bankomat i nikoj problemi ne ti prae....
--- надополнето: 3 јануари 2013 во 12:02 ---
Druze ke si otvores e-banking kensi prates so parite so kako i koga misles da vades pari odes na bankomat i si zimas kes i si furas
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Зошто ви е манибукерс бе луѓе?
Јас играм со картичка од НЛБ со години, си ги подигам парите на банкомат, никој никогаш не ме прашал ништо.
Isto i jas si podigam pari od bankomat i nikoj problemi ne ti prae....
--- надополнето: 3 јануари 2013 во 12:02 ---
Druze ke si otvores e-banking kensi prates so parite so kako i koga misles da vades pari odes na bankomat i si zimas kes i si furas
На која кладилница?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom