Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.480
Поени од реакции
11.192
aj neka ni e so sreka....
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
од таа тројка би требало д произлезе шампионот, а и Бенфика неможе да се исклучи...
 
Y

Young J

Гостин
Одлично... и четвртфиналето и полуфиналето првата утакмица ја играме у гости што е голем +
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ждрепката е фина но можеше да биде пофина.Да се падневме во другата половина да играме со Хамбургер во полуфинале.Вака ќе играме полуфинале со Валенсија/Атлетико а Хамбургер ќе не чека за евентуално финале што значи на нивен терен
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
benfika dobar protivnik iskreno sakav FULAM da ni se padne :))) ali i benfika e dobro respekt za ekipata ama pojaki sme :)
a za polufinalee koj ke pobedi voa toa polufinale toa e sampion :)

btw dali moze nekoj da gi objavi golovite od vcera :)) pozz

MANCESTER 0 : 2 LIVERPOOL :)))
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.480
Поени од реакции
11.192

i golovite i sansite.....i bez potcenuvanje molam....ne e united koja bilo ekipa
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Другови, другарице и остали фанови на ЛИВЕРПУЛ :) Мината сезона скоро секој натпревар се собиравме 10 тина луѓе некогаш и мн повеќе во пабот Шенкли, пабот кој го носи името на Скаузерската легенда. У недела повторно ќе се собереме така да ја , centarec и El Nino ве повикуваме у Шенклис ( кој не знае пабот е у градски парк близу фонтаната) , најкасно до 13:45 ќе ве чекаме ако има заинтересирани. Кој не дојде не му праиме муабет. :) :)
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
fala brat :)) ne gi potcenuvam :) ama tores fleva vo formaa vo dve utakmici 4 gola :)) samo taka da prodolzi i nesi se :))


btw za rodenden na tores najubav poklon ke mu bide da postigne gol protiv man :D :d
Ја би за роденденот на Торес би му предложил на Фергусон да го стави во прв состав Видич, мислам дека ке биде најсоодветно.:kesa:
poserposerposer
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.480
Поени од реакции
11.192
Ја би за роденденот на Торес би му предложил на Фергусон да го стави во прв состав Видич, мислам дека ке биде најсоодветно.:kesa:
poserposerposer
hahahhahahahhaha

Другови, другарице и остали фанови на ЛИВЕРПУЛ :) Мината сезона скоро секој натпревар се собиравме 10 тина луѓе некогаш и мн повеќе во пабот Шенкли, пабот кој го носи името на Скаузерската легенда. У недела повторно ќе се собереме така да ја , centarec и El Nino ве повикуваме у Шенклис ( кој не знае пабот е у градски парк близу фонтаната) , најкасно до 13:45 ќе ве чекаме ако има заинтересирани. Кој не дојде не му праиме муабет. :) :)
bi dosol ama daleku mi e :wink:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Другови, другарице и остали фанови на ЛИВЕРПУЛ :) Мината сезона скоро секој натпревар се собиравме 10 тина луѓе некогаш и мн повеќе во пабот Шенкли, пабот кој го носи името на Скаузерската легенда. У недела повторно ќе се собереме така да ја , centarec и El Nino ве повикуваме у Шенклис ( кој не знае пабот е у градски парк близу фонтаната) , најкасно до 13:45 ќе ве чекаме ако има заинтересирани. Кој не дојде не му праиме муабет. :) :)
Убаво да си минете, и да не забравете некој сликичка да сликнете.

Жалам шо не можам да дојдам ама ногу му 80 км у еден правец, така да ја Шенкли ке го праам дома со другарот кој исто така е страствен навивач на Ливерпул.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Нека му е среќен роденденот на Торес и уште многу голови во нашиот дрес...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom